عضویت در خبرنامه
Yahoo! Toolbar 8.1.0.51
Yahoo! Toolbar 8.1.0.51
به روز رسانی : 1389/05/28
حجم : 3.45 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 796
تعداد بازدید : 1394
0 0

توضیحات
YAHOO! TOOLBAR یكی از معروف ترین و قدرتمندترین نوار ابزار های اینترنت اكسپلورر است كه توسط كمپانی YAHOO ارائه شده و هدف از عرضه آن استفاده ساده تر و بیشتر كاربران از موتور جستجوگر این كمپانی معروف است نسخه های اولیه YAHOO! TOOLBAR فقط به شما امكان جستجو در اینترنت را میدادند, اما با گذشت زمان ابزارهای مختلفی به آن اضافه شد و این برنامه را از یك نوار ابزار ساده فراتر برد.

آخرین نسخه YAHOO! TOOLBAR دارای ابزارهای پبشرفته تری همچون ضد جاسوس , POPUP BLOCKER و بسیاری ابزارهای كارآمد دیگر شده است، كه هر كاربری را به استفاده از آن وسوسه میكند. YAHOO! TOOLBAR بصورت یك PLUGIN بروی مرورگر معروف مایكروسافت, IE نصب شده و امكانات بسیاری را در اختیار شما قرار میدهد كه توجه شما را به برخی از آن ها جلب میكنم لازم به ذکر است که این TOOLBAR رقابت شدیدی با GOOGLE TOOLBAR محصول كمپانی GOOGLE دارد و پیشرفت سریع این دو نرم افزار نیز بیشتر مدیون همین رقابت تنگاتنگ است.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی