عضویت در خبرنامه
Bywifi Video Downloader 2.32
 Bywifi Video Downloader 2.32
به روز رسانی : 1389/07/18
حجم : 7.8 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 1672
تعداد بازدید : 2085
0 0

توضیحات
BYWIFI برنامه ای رایگان برای دانلود، تبدیل و سرعت بخشیدن به جربان تماشای ویدیو در سایت هایی نظیر یوتیوب، یاهو، DAILYMOTION، METACAFE، MYSPACE و غیره است. از بسیاری از فناوری های شبکه مانند P2P و MULTIPLE TASKS نیز پشتیبانی می نماید. به گفته سازندگان این برنامه، میزان ارسال بیت هنگام اجرای ویدیو از طریق BYWIFI 3.5 برابر سریع تر از حالت معمول است. از طریق این برنامه قادر خواهید بود ویدیوهای خود را به فرمت های قابل نمایش در موبایل و کامپیوترهای دستی تبدیل کنید.
از ویژگی های این برنامه این است که هنگام مشاهده یک ویدیو به صورت کامل و بستن مرورگر، برای دفعه بعدی نیاز به این نیست که دوباره ویدیوی مورد نظر را برای مشاهده بارگذاری کنید. این برنامه قابلیت جستجوی ویدیوهای برتر روز را دارد و از دستگاه های پی اس پی، آی فون، آی پد و آی پاد نیز برای تبدیل فرمت های ویدیویی پشتیبانی می نماید.
لیست وب سایت های قابل پشتیبانی توسط BYWIFI به این شرح است:
ANGRY ALIEN، BLENNUS، BLIP.TV، BREAK.COM، DAILYMOTION، DOUBLE AGENT، GOOGLE VIDEO، IFILM، METACAFE، MYSPACE، PUTFILE، TOTALLY CRAP، VIDILIFE، VSOCIAL، ANIMEEPISODES.NET، BADJOJO، BLASTRO، BOFUNK، COLLEGEHUMOR، CURRENT TV، DACHIX، DANERD، DAILYSIXER.COM، DEVILDUCKY، DOUBLE AGENT، EVTV1، FINDVIDEOS، KONTRABAND، LULU TV، MIDIS.BIZ، MUSIC.COM، MUSICVIDEOCODES.INFO، NEWGROUNDS، NOTHINGTOXIC، PIXPARTY، PLSTHX، REVVER، SHARKLE، SMITHAPPENS، STREETFIRE، THAT VIDEO SITE، VIDEOCODESWORLD، VIDEOCODEZONE، VIMEO، YIKERS، YOUTUBE و ZIPPYVIDEOS.
لازم به ذکر است که این برنامه بر روی کلیه نسخه های ویندوز قابل اجراست و از مرورگرهای فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر پشتیبانی می کند.
این نرم افزار توسط یکی از کاربران با نام جاده دوستی جهت شرکت درمسابقه دانلود ارائه شده است
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی