عضویت در خبرنامه
Mortimer Beckett and The Lost King v1.0
Mortimer Beckett and The Lost King v1.0
به روز رسانی : 1389/12/10
حجم : 298.88 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 5040
تعداد بازدید : 6660
8 1

توضیحات
ESMORTIMER BECKETT نام یك شخصیت كارتونی است كه در قالب یك بازی جذاب قدم به رایانه ها گذاشته است. بازی بسیار جذاب و ماجرایی كه MORTIMER BECKETT AND THE LOST KING نام دارد و از موضوع فوق العاده جالبی بهره می برد. این بازی كه به تازگی اولین نسخه از آن ارائه شده داستان فردی را به صورت یك بازی درآورده كه باید یك تاج گمشده گران قیمت را پس از طی مراحل مختلف پیدا كند. همانطور كه گفته شد شخصیت اصلی بازی را MORTIMER BECKETT ایفا می كند ولی در حقیقت كاربر است كه بازی را به سمت یافتن تاج گران قیمت هدایت می كند. گرافیك بسیار مناسب بازی در كنار سه بعدی بودن تقریبا تمامی قسمت ها از مهم ترین خصوصیاتی است كه در این بازی به چشم می خورد.
ابزار و وسایلی در این بازی جای داده شده كه كمك می كنند تا بسته به هر مرحله كاربر بتواند به هدف خود دست یافته و قدم به مرحله بعدی گذارد ، انجام بازی با توجه به این كه ماجرایی است به نظر دشوار می رسد اما در طول انجام بازی روبوتی وظیفه راهنمایی به كاربر را بر عهده دارد. كنار هم چیدن پازل ها و آنچه كه بازی نیاز دارد نكته مهمی است كه تنها افراد باهوش و با دقت می توانند از پس انجام آن برآیند. پیشنهاد می كنیم بازی بسیار جذاب MORTIMER BECKETT AND THE LOST KING را دانلود نموده تا ساعت ها خود را درگیر به پایان رساندن آن كنید.

قابلیت های كلیدی بازی MORTIMER BECKETT AND THE LOST KING V1.0 :
- گرافیك بسیار مناسب بازی
- موضوع بسیار جذاب
- عدم نیاز به آموزش خاص
- وجود راهنمایی های مختلف در طول انجام بازی
- وجود ابزار و وسایل مورد نیاز در مراحل مختلف
- انجام بازی به صورت مرحله ای و ماجرایی
- عدم نیاز به سخت افزار خاص
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی