عضویت در خبرنامه
Any To ISO Converter Pro 3.0
Any To ISO Converter Pro 3.0
به روز رسانی : 1389/12/10
سیستم عامل : Windows
حجم : 5.2 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 556
تعداد بازدید : 977
دسته : ابزار رایت
0 0

توضیحات
ANYTOISO CONVERTER PRO نرم افزار کامل در زمینه ی تبدیل فایل های ایمیج از فرمت های مختلف به فرمت استاندارد ISO می باشد. فرض کنید شما از دوستتان فایل DISK IMAGE دریافت کرده اید و متوجه می شوید که فایل توسط نرم افزاری مانند ALCOHOL 120% تهیه شده است و دوستتان آن را با فرمت MDF ذخیره نموده است و شما این نرم افزار را ندارید پس نمی توانید آن را بر روی درایو مجازی MOUNT و یا بر روی دیسک BURN کنید . توسط نرم افزار ANYTOISO CONVERTER PRO می توانید آن را به فرمت ISO تبدیل کرده و از آن استفاده کنید. این نرم افزار این کار را تنها با چند کلیک ساده انجام می دهد و می توانید فرمت هایی همچون IMG (CLONECD), MDF (ALCOHOL 120), NRG (NERO CD), PDI (INSTANTCOPY DISC), UIF (MAGICISO) را به فرمت ISO تبدیل کنید.
علاوه بر تبدیل فرمت های مختلف DISK IMAGE به فرمت ISO ، این نرم افزار توانایی EXTRACT آنها را در درایو کامپیوتر شما را نیز دارد یعنی توسط آن می توانید فایل های ایمیج را همانند فایل های ZIP یا RAR و... از حالت آرشیو بودن خارج کنید.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی