عضویت در خبرنامه
Photo Contacts Pro v6.0
Photo Contacts Pro v6.0
به روز رسانی : 1389/12/23
حجم : 4.06 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 6305
تعداد بازدید : 6879
0 0

توضیحات
اصلی‌ترین و ابتدایی‌ترین كار هر گوشی موبایل، تماس تلفنی است و یكی از ضروریات تماس‌های تلفنی، داشتن یك دفتر تلفن جامع، مرتب و كارآمد است.كمتر جایی پیدا می‌شود كه تلفن باشد، اما دفتر تلفنی وجود نداشته باشد. از همین رو در گوشی‌های موبایل نیز این گزینه از روز اول طراحی و پیاده‌سازی شده بود، اما دفتر تلفن‌های ساده و ابتدایی این گوشی‌ها باعث شد كه نویسندگان برنامه‌های موبایل، در صدد نوشتن و تولید برنامه‌ها و نرم‌افزارهایی برای آن باشند كه بتواند نیازهای بیشتری را از مخاطب برطرف كند. به طور مثال به موضوعات بیشتری از اطلاعات شخص مورد نظر بپردازند یا از عكس‌ها یا حتی صداهای فرد مورد نظر در آن استفاده شود تا هم در موقع تماس، سریع‌تر در دسترس قرار گیرند و هم در مواقع ضروری اطلاعات بیشتری از این افراد در دسترس باشد.
یكی از این نرم‌افزارها PHOTO CONTACTS PRO نام دارد كه برای گوشی‌های ویندوز موبایل تهیه و طراحی شده است. این برنامه امكانات فراوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی