عضویت در خبرنامه
Hitman Pro 3.5.9 Build 130 - آنتی ویروس
Hitman Pro 3.5.9 Build 130 - آنتی ویروس
به روز رسانی : 1392/05/12
سیستم عامل : Windows
حجم : 8.3 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 926
تعداد بازدید : 1439
0 0

توضیحات
HITMAN PRO نام آنتی ویروسی است که امروز برای شما عزیران قرار داده ایم. شاید نام این آنتی ویروس را تا به حال شنیده باشید ، HITMAN آنتی ویروسی بسیار سبک و کم حجم می باشد که ما در دو نسخه 32 بیت و 64 بیت برای شما عزیزان در سایت قرار دادیم . شما با این نرم افزار به راحتی میتوانید سیستم خود را امن نمایید. HITMAN قابلیت شناسایی انواع ویروس ها ، اسپایور ها ، تروجان ها ، روت کیت ها و حتی مالویر ها می باشد. این نرم افزار در نسخه جدید به بهبود در یافتن سریع نرم افزار های مخرب ، شناسایی آنها و از بین بردن آنها افزوده و در کمترین زمان ممکن این عملیات را انجام می دهد .
تحقیقات نشان داده است که بسیاری از کامپیوتر های آلوده ، نرم افزار امنیتی آنها به روز هم داشته اند که از این رو نیازمند نرم افزار های ضد تروجان و مکمل می باشند .
نکته قابل توجه دو مورد این آنتی ویروس این است که ، این نرم افزار با تکنولوژی قدرتمند پردازش ابری (CLOUD COMPUTING ) هم کار می کند همان طور که شما عزیزان می دانید این تکنولوژی که بر آنتی ویروس های دیگری همچون پاندا هم هست کاملآ به روز می باشد و شما پس از نصب آن دیگر نگران ویروس های مخرب نباشید این نرم افزار در دو نسخه 32 و64 بیتی می باشد.
UserName