عضویت در خبرنامه
Almeza MultiSet
Almeza MultiSet
به روز رسانی : 1390/07/13
حجم : 6.37 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 256
تعداد بازدید : 505
0 0

توضیحات
امروز نرم افزاری را برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد که علاوه بر محیط کاربری آسان جذابیت بالایی نیز دارد توسط این نرم افزار شما می توانید ویندوز را برای خودتان تغییر دهید و یک سی دی ویندوز با نام خودتان و نوع معرفی دلخواه ایجاد نمایید .

ویژگی های ALMEZA MULTISET :

1) نصب ویندوز به صورت خودکار. ممکن است که به یک سی دی / دی وی دی برای نصب خودکار سیستم عامل ویندوز بر روی هر کامپیوتر نیاز داشته باشید. سیستم عامل می تواند در هر حالت نصب : تعمیر ویندوز (نصب بالاتر از نسخه کنونی سیستم عامل) و یا نصب مجدد آن به طور کامل تنظیم شود .

2) نصب اتوماتیک هر نرم افزار. ممکن است که به ایجاد CD / DVD که به طور خودکار نصب هر مجموعه از نرم افزار بر روی رایانه های مختلف است. به عنوان مثال ، بعد از ویندوز نصب شده است ، ممکن است برای نصب بسته خدمات ، رانندگان ، LOCALIZATIONS ، هر نرم افزار (کدک ، پخش کننده های صوتی ، ابزارهای خدمات...) و پیکربندی آنها را به طور خودکار می توانید توسط این نرم افزار این کار را پیش ببرید .

3) ایجاد یک دیسک قابل بوت برای ویندوز بدون مراقبت به طور همزمان و نصب و راه اندازی نرم افزار.

4) بازگرداندن تنظیمات نرم افزار و ویندوز تنظیم به صورت خودکار.

5) نصب خودکار از راه دور.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی