عضویت در خبرنامه
پک 120 بازی نینتندو(میکرو) به همراه شبیه ساز
پک 120 بازی نینتندو(میکرو) به همراه شبیه ساز
به روز رسانی : 1390/08/17
حجم : 11.9 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 3295
تعداد بازدید : 6257
25 6

توضیحات
امروز برای شما کاربران عزیز مجموعه بازی‌های میکرو به همراه شبیه ساز اون گذاشتم. شاید بازی‌های میکرو از نگاه نوجوان‌های امروزی یک مشت بازی بی گرافیک و … باشند اما باور کنید همین بازی‌های ساده برای افرادی که در کودکی شان بازی کردند لذت فراوان به همراه دارد. معلوم نیست چه سری در این بازی‌های ساده و بی گرافیک هست که حتی ۳۰ ساله‌ها هم از دیدنش به وجد می‌آیند. بازی‌هایی نظیر سوپر ماریو ، بمب گذار ، کونگ فو کار ، تانک ، کونترا ، فوتبالیستها، روبو کاپ، نینجا، لاک پشت‌های نینجا ، میوه خوار ، دوبل دراگون و تتریز (آجر سازی) از جمله بازی‌هایی هستند که اگر تجربه ی بازی کردنشون رو در MICRO داشته باشید از دیدنشون لذت می برید و برای دانلود کردنشان لحظه شماری میکنید . برای کسانی که تا به حال حتی میکرو رو از نزدیک هم ندیدند که تعدادشون هم کم نیست، تا با بازی کردن این بازی‌ها در کامپیوتر (بدون هیچ تغییری در گرافیک و سبک و …) این حس خاص رو تجربه کنند و فرصتیست طلایی برای امثال من که کودکیشان را با MICRO ، تانک و قارچ خور گذراندند تا به دوران کودکی و خاطرات برگردند. شما هم اکنون می‌توانید با دانلود این ممجوعه از سایت تبیان پا به دوران کودکی تان بگذارید . پس این فرصت رو از دست ندهید!
همه بازی های این پک تست شده اند و فقط کافیست شبیه ساز را باز کرده و بازی را روی شبیه ساز بکشید و بیاندازید. دو شبیه ساز درون پک است. اگر بازی اجراء نشد با شبیه ساز دیگر امتحان کنید.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی