عضویت در خبرنامه
راز کبودی یاس (پاسخ به شبهات فاطمیه)
راز کبودی یاس (پاسخ به شبهات فاطمیه)
به روز رسانی : 1390/09/27
حجم : 3.08 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 834
تعداد بازدید : 2063
8 1

توضیحات
وجود مبارك حضرت فاطمه علیهاالسلام تنها یك تفكر یا تصور یك حقیقت حیات بخش نیست. بلكه تجسمی عینی و زنده از بركت خداوند برانسان است. اگر تا قبل از حضور ایشان در عالم خاكی انسان معناگرا مجبور بود گوشه‌هایی از نعمت یك زن مقدس را در اسطوره‌ها، الهه‌ها و افسانه‌ها جستجو كند یا متوسل به پاكدامنی حضرت مریم(ع) یا خردمندی آسیه و وفاداری سارا بشود، بعد از تجسم خاكی و عینی ایشان برای انسان كمال‌گرا یك الگوی زنده و جاوید پدید آمد و آن شخصیتی والا به نام «فاطمه» دختر رسول اكرم بود.
بنابراین بی‌دلیل نیست كه بعد از شهادت ملكوتی ایشان، بشریت، سرگشته به دنبال مرهمی است تا زخم نبود روح بخش ایشان در عالم فانی التیام یابد. از اینرو است كه هر چه انسان برای درك حضرت فاطمه علیهاالسلام تلاش می‌كند، بركتآن بر خودش می‌تابد و این اصل وجودی نعمت فاطمه علیهاالسلام در دنیا است.
حال که برخی کوردلان دور از حق و حقیقت سعی در انکار شهادت آن بانوی بزگوار و سرپوش گذاشتن بر حقایق تاریخ دارند ، بر آن شدیم تا به رسم دفاع از مظلوم همان گونه که اوبا دفاع از علی(ع) به ما آموخته است ،ذره ای از حقایق تاریخ را ورق زده و پرده های شبهه را کنار بزنیم.
در این راستا مطالب زیبا و روشنی را که به همت موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر(عج) رقم خورده و در کتابخانه مجازی فاطمیه جمع آوری گردیده است در قالبی زیبا تقدیم علاقمندان حضرتش نماییم.امید است که مورد رضایت فرزند بر حقش حضرت امام زمان(عج) قرار گیرد.

در این نرم افزار در قالبی زیبا به سوالات زیر پاسخ داده شده است:
- چرا با وجود حضرت علی(ع)، فاطمه زهرا (س) پشت در رفت؟
- چرا، بنی هاشم و انصار، از حضرت زهرا (س) دفاع نكردند؟
- آیا فقط تهدید به آتش زدن خانه بوده یا صورت گرفته است؟
- چرا امیرمؤمنان (علیه السلام) از همسرش دفاع نكرد؟
- آیا فاطمه (سلام الله علیها) از شیخین راضى شد؟
- چرا حضرت زهرا (س) شبانه دفن شد؟
- آیا خانه های مدینه دَرِ چوبی داشت؟
UserName