عضویت در خبرنامه
Hitman Pro 3.6 Build 137 - آنتی ویروس
Hitman Pro 3.6 Build 137 - آنتی ویروس
به روز رسانی : 1392/05/12
سیستم عامل : Windows
حجم : 8.56 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 1154
تعداد بازدید : 1803
1 0

توضیحات
HITMAN PRO نام آنتی ویروسی است که امروز برای شما عزیران قرار داده ایم. شاید نام این آنتی ویروس را تا به حال شنیده باشید ، HITMAN آنتی ویروسی بسیار سبک و کم حجم می باشد که ما در دو نسخه 32 بیت و 64 بیت برای شما عزیزان در سایت قرار دادیم . شما با این نرم افزار به راحتی میتوانید سیستم خود را امن نمایید. HITMAN قابلیت شناسایی انواع ویروس ها ، اسپایور ها ، تروجان ها ، روت کیت ها و حتی مالویر ها می باشد. این نرم افزار در نسخه جدید به بهبود در یافتن سریع نرم افزار های مخرب ، شناسایی آنها و از بین بردن آنها افزوده و در کمترین زمان ممکن این عملیات را انجام می دهد .
تحقیقات نشان داده است که بسیاری از کامپیوتر های آلوده ، نرم افزار امنیتی آنها به روز هم داشته اند که از این رو نیازمند نرم افزار های ضد تروجان و مکمل می باشند .
نکته قابل توجه دو مورد این آنتی ویروس این است که ، این نرم افزار با تکنولوژی قدرتمند پردازش ابری (CLOUD COMPUTING ) هم کار می کند همان طور که شما عزیزان می دانید این تکنولوژی که بر آنتی ویروس های دیگری همچون پاندا هم هست کاملآ به روز می باشد و شما پس از نصب آن دیگر نگران ویروس های مخرب نباشید این نرم افزار در دو نسخه 32 و64 بیتی می باشد.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی