عضویت در خبرنامه
Zoom Player Home FREE 8.10 - پلیر صوتی و تصویری
Zoom Player Home FREE 8.10 - پلیر صوتی و تصویری
به روز رسانی : 1390/10/18
سیستم عامل : Windows
حجم : 8.15 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 384
تعداد بازدید : 664
0 0

توضیحات
ZOOM PLAYERنام پخش کننده حرفه ای برای اجرای کلیه فایل های صوتی و ویدیویی با کیفیت عالی می باشد. این نرم افزار قابلیت پخش تمامی فایل های صوتی و ویدیویی را دارا می باشد و در دو حالت مختلف طراحی شده است که در حالت اول شما می توانید تمامی فایل های ویدیویی که در مدیاپلیر اجرا می کنید را تماشا کنید و در حالت دوم شما می توانید ویدیوهای در قالب DVD را با تمامی جزییات پخش کنید. این نرم افزار توسط کمپانی INMATRIX منتشر شده است.
امکانات نرم افزار:
-پشتیبانی از فرمت هایی چون : AVI، MATROSKA (MKV)، QUICKTIME (MOV)، CELLPHONE 3GPP (3GP)، FLASH (SWF)، REALMEDIA (RA/RM/RMVB/RAM)، WINDOWS MEDIA FORMAT (ASF/WMV/WMA INCLUDING DRM WITH WMV PROFESSIONAL VERSION)، OGG MOVIE (OGM)، MPEG-1 (MPG/VCD)، MPEG-2 (MPG/SVCD/VOB)، MPEG-4 (DIVX/XVID/ISO)، VP3-VP6، MPEG LAYER 3 (MP3)، VORBIS AUDIO (OGG)، DOLBY DIGITAL (AC3)، ADVANCED AUDIO CODING (AAC)، MUSEPACK AUDIO (MPC)، FLAC AUDIO (FLAC)، OPTIMFROG AUDIO، MONKEY AUDIO (APE)، TRUE AUDIO (TTU)
- کنترلر پیشرفته اجرای ویدیو
- پخش انواع فایل های صوتی و ویدیویی
- پشتیبانی از فایل های تصویری و فلش
- مدیریت لیست اجرا
- امکان انتخاب صدا و زیرنویس ویدیو
- امکان ایجاد رینگتون موبایل با اجرای ویدیو
- سازگاری با اکثر نسخه های ویندوز
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی