عضویت در خبرنامه
طراحی وب سایت با CoffeeCup Free HTML Editor v9.7 Build 409
 طراحی وب سایت با  CoffeeCup Free HTML Editor v9.7 Build 409
به روز رسانی : 1390/11/02
حجم : 30.54 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 226
تعداد بازدید : 526
0 0

توضیحات
COFFREECUP رو فکر کنم کمتر کسی نشنیده باشد ، امروز برای شما عزیزان یک محصول دیگر از این شرکت را ارائه می کنیم به نام نرم افزار FREE HTML EDITOR همانطور که از اسم آن پیداست این نرم افزار بسیار کاربری برای آن دسته از عزیزانی که می خواهند وب سایت نویسی کنند و یا این که وب سایت نویس هستند مورد استفاده قرار گیرد. این نرم افزار که یک نرم افزار TEXT-BASED بسیار قدرتمند می باشد نه یک نرم افزار WYSIWYG (WHAT YOU SEE IS WHAT YOU GET) چرا که برای دریافت نرم افزار حرفه ای آن را باید از وب سایت مورد نظر آن دریافت نمایید . این نرم افزار حرفه ای دارای FRAME DESIGNER حرفه ای می باشد که می توانید برای راحتی کار از آن استفاده نمایید .
یکی از قابلیت هامهم دیگری که این نرم افزار دارد این است که قابلیت DRAG AND DROP را دارد این به این معنی است که شما به راحتی می توانید یک عکس ، یا کد ، و . . . موزد نظر خود را فقط بر روی نرم افزار بکشید در این صورت این نرم افزار کد مورد نظر را به صورت خودکار به برنامه شما اضافه می کند و همچنین می توانید فایل های خود را به طور مستقیم بر روی FTP قرار دهید .
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی