عضویت در خبرنامه
دیسك نجات نود 32، ESET SysRescue CD 2012.05.01
دیسك نجات نود 32، ESET SysRescue CD 2012.05.01
به روز رسانی : 1391/02/13
حجم : 135.74 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 3015
تعداد بازدید : 5118
دسته : آنتي ويروس
3 0

توضیحات
آیا تا به حال شده ویندوزتان ویروسی شده باشد طوری كه آنتی ویروستان توسط ویروس پاک یا غیرفعال شود؟ یا سیستمتان به دلیل عملکرد ویروس ها کند شود؟ یا آنتی ویروس شما به دلیل فعال بودن ویروس قادر به پاک سازی آن نباشد؟ و ... و اگر در این شرایط نیز حوصله ی نصب ویندوز جدید را هم نداشته باشید تكلیف چیست؟
در این شرایط سخت داشتن یك دیسك نجات قدرتمند می تواند ناجی ویندوز شما شود. با دیسک نجات در زمان های اضطراری می توانید بدون اینکه وارد ویندوزتان شوید سیستم خود را ویروس یابی کنید. هر آنتی ویروس یک گزینه ای دارد که توسط آن می شود دیسک نجات ساخت. اما برای ایجاد دیسك نجات نیاز به نرم افزار Microsoft AIK است كه حجم بالایی دارد، به همین منظور در بخش دانلود تبیان سعی خواهیم كرد كه در بازه های زمانی مشخص فایل ISO این دیسك نجات ها را برای شما كاربران گرامی فراهم كنیم تا با رایت آن دیگر نیازی به ساخت و ایجاد دیسك نجات نداشته باشید. فقط هنگام رایت با كمترین سرعت ممكن عملیات رایت را انجام دهید.

امروز دیسك نجات Nod32 را برای دانلود قرار دادیم تا علاقه مندان به این برند و این آنتی ویروس از ان استفاده لازم را ببرند، از ویژگی های این دیسك نجات: اسکن و از بین بردن ویروس ها از طریق بوت، اسكن اولیه و سبك سیستم و چك كردن بخش های حساس، اسكن كامل و دقیق و عمیق سیستم به درخواست كاربر، امکان آپدیت در حالت بوت در صورت اتصال به اینترنت، شناسایی درایورهای FAT و NTFS و تمیز کردن ویروس از روی آنها، دسترسی به بیشتر تنظیمات نرم افزار در حالت بوت و ... می باشد.
طریقه استفاده از دیسك نجات به طور كلی:
CD را داخل درایو قرار داده و اقدام به راه اندازی مجدد سیستم نمایید. بسته به نوع سیستم، بوت خود را بر روی CD ROM قرار داده تا سیستم از روی CD بوت شود. بعد از چند لحظه وارد محیط برنامه خواهید شد که در همان ابتدا پنجره بروزرسانی نرم افزار ظاهر خواهد شد. در صورت اتصال به اینترنت گزینه مورد نظر را انتخاب كنید. برای اسکن سیستم از منوی اصلی در سمت چپ گزینه Computer Scan و سپس Smart scan را برگزینید تا سیستم شما اسکن شود. پس از پایان جستجو در صورت یافتن فایل آلوده پنجره ی قرمز رنگ هشدار نمایش داده می شود. برای پاک کردن فایل آلوده گزینه Delete از قسمت Action را انتخاب کنید و بر روی Finish کلیک کنید.

توجه:
بعد از دانلود هر سه قسمت یکی از فایل ها را از حالت فشرده خارج کنید تا فایل ISO در اختیار شما قرار بگیرد.
UserName