عضویت در خبرنامه
دیسك نجات کاسپر اسکی، 2012.05.12 Kaspersky Rescue Disk
دیسك نجات کاسپر اسکی، 2012.05.12 Kaspersky Rescue Disk
به روز رسانی : 1391/02/26
حجم : 242.19 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 2806
تعداد بازدید : 3820
دسته : آنتي ويروس
0 0

توضیحات
آیا تا به حال شده ویندوزتان ویروسی شده باشد طوری كه آنتی ویروستان توسط ویروس پاک یا غیرفعال شود؟ یا سیستمتان به دلیل عملکرد ویروس ها کند شود؟ یا آنتی ویروس شما به دلیل فعال بودن ویروس قادر به پاک سازی آن نباشد؟ و ... و اگر در این شرایط نیز حوصله ی نصب ویندوز جدید را هم نداشته باشید تكلیف چیست؟
در این شرایط سخت داشتن یك دیسك نجات قدرتمند می تواند ناجی ویندوز شما شود. با دیسک نجات در زمان های اضطراری می توانید بدون اینکه وارد ویندوزتان شوید سیستم خود را ویروس یابی کنید. هر آنتی ویروس یک گزینه ای دارد که توسط آن می شود دیسک نجات ساخت. اما برای ایجاد دیسك نجات نیاز به نرم افزار Microsoft AIK است كه حجم بالایی دارد، به همین منظور در بخش دانلود تبیان سعی خواهیم كرد كه در بازه های زمانی مشخص فایل ISO این دیسك نجات ها را برای شما كاربران گرامی فراهم كنیم تا با رایت آن دیگر نیازی به ساخت و ایجاد دیسك نجات نداشته باشید. فقط هنگام رایت با كمترین سرعت ممكن عملیات رایت را انجام دهید.

امروز دیسك نجات Kaspersky را برای دانلود قرار دادیم تا علاقه مندان به این برند و این آنتی ویروس از ان استفاده لازم را ببرند، از ویژگی های این دیسك نجات: اسکن و از بین بردن ویروس ها از طریق بوت، اسكن اولیه و سبك سیستم و چك كردن بخش های حساس، اسكن كامل و دقیق و عمیق سیستم به درخواست كاربر، امکان آپدیت در حالت بوت در صورت اتصال به اینترنت، شناسایی درایورهای FAT و NTFS و تمیز کردن ویروس از روی آنها، دسترسی به بیشتر تنظیمات نرم افزار در حالت بوت و ... می باشد.

توجه:
بعد از دانلود هر پنج قسمت یکی از فایل ها را از حالت فشرده خارج کنید تا فایل ISO در اختیار شما قرار بگیرد. (این نسخه به صورت بوت روی چند سیستم آلوده تست شده و کاملا فعال و کارساز است)
UserName