عضویت در خبرنامه
پاکسازی فایل های اضافی رایانه به همراه نسخه قابل حمل، Temp File Cleaner 4.0.2
پاکسازی فایل های اضافی رایانه به همراه نسخه قابل حمل، Temp File Cleaner 4.0.2
به روز رسانی : 1391/03/07
حجم : 2.33 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 882
تعداد بازدید : 1383
0 0

توضیحات
در صورتی که مدت بسیاری است که ویندوز خود را عوض نکردید و سرعت رایانه شما به خاطر وجود فایل های زاید نیز بسیار افت کرده و می خواهید نفسی دوباره به سیستم خود بدهید، این نرم افزار رایگان و کم حجم می تواند شما را به آرزویتان برساند.
این نرم افزار با بررسی ویندوز شما شروع به یافتن فایل های اضافی سیستم می کند، سپس به می رود سراغ مرورگرهای موجود در رایانه و فایل هایی که توسط این مرورگر ها تولید شده را شناسایی کرده و در چشم به هم زدنی آن ها را نیز نابود می کند، علاوه بر این به شما امکان بررسی چند مورد دیگر از جمله فایل های: آفیس، VISUAL STUDIO، ADOBE FLASH PLAYER، JAVA، AD-AWARE را نیز می دهد.
سرعت خیره کننده این نرم افزار به قدری است که در عرض دقایق کوتاهی شاهد بررسی و پاک شدن چندین گیگ از فضای هارد خود خواهید بود. این نرم افزار در بررسی فایل ها یک سری تنظیماتی را نیز تعبیه کرده تا کاربر با توجه به نیاز خود از پاک شدن فایل های مورد نیاز جلوگیری کند. در تصویر بزرگ نرم افزار می توانید این تنظیمات را مشاهده کنید.
فقط دقت کنید قبل از پاکسازی حتما از فایل های مورد نیاز خود یک پشتیبان تهیه کنید چون این نرم افزار به محض شروع به کار و شناسایی فایل های اضافی به سرعت آن ها را نابود می کند. این نرم افزار با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است.

توجه:
فایل شماره1 نسخه اصلی و فایل شماره 2 نسخه قابل حمل (بدون نیاز به نصب/ پرتابل/ PORTABLE) می باشد.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی