عضویت در خبرنامه
حذف نرم افزارهای نصب شده + پرتابل، Advanced Uninstaller PRO 11.0
حذف نرم افزارهای نصب شده + پرتابل، Advanced Uninstaller PRO 11.0
به روز رسانی : 1391/03/20
سیستم عامل : Windows
حجم : 26.78 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 399
تعداد بازدید : 933
0 0

توضیحات
ADVANCED UNINSTALLER PRO یکی از ابزارهای بسیار قدرتمند و قدیمی است که تاکنون 10 نسخه کامل و ده ها نسخه فرعی از این نرم افزار منتشر شده و همواره یکی از برترین ها و کاربر پسندترین نرم افزار از دیدگاه همگان به خصوص منتقدان نرم افزاری بوده است.
از جمله قابلیت های مطرح این نرم افزار پاکسازی تمامی ردپاها و عناصر مرتبط با هر نرم افزار نصب شده است چرا که بسیاری از نرم افزارهای این چنینی و حتی نرم افزار UNINSTALLER ویندوز در بسیاری از اوقات پس از پاکسازی فایل ها و پوشه های بسیاری را از نرم افزار در سیستم باقی می گذارد، باقی ماندن کلیدهای رجیستری مرتبط با نرم افزار در رجیستری ویندوز نیز از مشکلات رایج نرم افزارهای مشابه است که ADVANCED UNINSTALLER PRO این نقیصه ها را به طور کامل رفع می نماید .
از قابلیت های این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
حذف آسان نرم افزارهای کاربردی حتی با یک DRAG&DROP ساده آیکون و SHORTCUT نرم افزار به محیط این برنامه، مجهز به STARTUP MANAGER قدرتمند درونی، پاکسازی رد پاهای به جا مانده از کارکردن در محیط ویندوز و اینترنت، پاکسازی رجیستری سیستم توسط ابزار REGISTRY CLEANER مفید داخلی نرم افزار که با چند کلیک ساده، اضافه شدن ابزار های جهت مرورگر موزیلا فایرفاکس در نسخه جدید.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی