عضویت در خبرنامه
نمایش و افزایش سرعت اینترنت، cFosSpeed 8.02 Build 1972 Final
نمایش و افزایش سرعت اینترنت، cFosSpeed 8.02 Build 1972 Final
به روز رسانی : 1391/06/04
سیستم عامل : Windows
حجم : 4.36 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 4029
تعداد بازدید : 5659
3 0

راهنمای نصب
برای فارسی نمودن زبان نرم افزار فایل مورد نظر را دانلود کرده و پس از اینکه آن را از حالت فشرده خارج کردید، دو فایل متنی را در مسیر نصب نرم افزار کپی کنید. حال از طریق منوی Option نرم افزار و گزینه Language زبان فارسی را انتخاب کنید.

توضیحات
نرم افزار CFOS SOFTWARE یکی از نرم افزارهای کم حجم است. این نرم افزار به تنهایی قادر به افزایش سرعت اینترنت شما با استفاده از تکنولوژی TRAFFIC SHAPING (شکل دهی به عبور و مرور داده) می باشد. این نرم افزار در چندین نسخه وارد بازار شده که می تواند خواسته ها و نیازهای گروه مختلفی از مردم که از انواع مختلف سیستم های اینترنتی مانند DIAL-UP، ISDN، ADSL، … استفاده می كنند را برآورده سازد. به وسیله این نرم افزار می توانید لذت گشت و گذار در اینترنت را تجربه کنید. این نرم افزار با استفاده از تکنولوژی ذکر شده قادر به تثبیت سرعت دانلود نیز می باشد که در خطوط اینترنتی با سرعت کم یکی از معضلات به حساب می آید کارکرد آسان این نرم افزار نیز از مزایای این نرم افزار است. با اتصال شما به اینترنت کار این نرم افزار آغاز می شود. این نرم افزار با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی