عضویت در خبرنامه
کامپایلر، Bascom AVR 2.0.7.3
کامپایلر، Bascom AVR 2.0.7.3
به روز رسانی : 1391/04/28
حجم : 25.71 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 365
تعداد بازدید : 1568
5 1

توضیحات
نرم افزار BASCOMAVR نرم افزاری برای برنامه نویسی میکروکنترل های سری XMEGA است که امروزه در بین دانشجویان رشته های کامپیوتر، الکترونیک، رباتیک و برق پرکاربرد است.
برای برنامه نویسی میکروکنترلرها دو زبان وجود دارد: زبان بیسیک و زبان C . برای هر کدام از زبان ها نیز یک کامپایلر ساخته شده است. بهترین کامپایلر زبان بیسیک نرم افزار BASCOMAVR است. این نسخه به همراه صدها مثال برنامه متنوع در زمینه های مختلف همراه است. همچنین این نسخه، نسخه FULLVERSION می باشد و هیچگونه محدودیت استفاده ندارد.
از امکانات اضافه شده در این نسخه پشتیبانی کامل و رسمی از میکروکنترلر های سری XMEGA است و اضافه شدن کتابخانه و دستورات مورد نیاز جهت استفاده از این میکروکنترلر ها از جمله دستورات مربوط به مبدل دیجیتال به آنالوگ DAC میباشد. بسیاری از مشکلات نسخه قبلی در این نسخه مرتفع شده است از جمله پشتیبانی از پروگرمر ها و چیپ های جدید. بیسکام با ویندوز ویستا و SEVEN سازگاری کامل دارد و محصول سال 2011 شرکت MCS است .
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی