عضویت در خبرنامه
ضبط مکالمات اسکایپ، Replay Telecorder for Skype 1.3.0.12
ضبط مکالمات اسکایپ، Replay Telecorder for Skype 1.3.0.12
به روز رسانی : 1391/05/02
حجم : 3.82 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 269
تعداد بازدید : 582
0 0

توضیحات
نرم افزار REPLAY TELECORDER FOR SKYPE نرم افزاری برای ضبط تماس های صوتی و ویدئویی SKYPE می باشد. با استفاده از REPLAY TELECORDER می توانید تماس های تلفنی، گفتگوهای ویدئویی، تماس های کنفرانسی، ایمیل های صوتی و هر چیز دیگری که از طریق نرم افزار SKYPE می شنوید یا می بینید را ضبط کنید!
برخلاف دیگر نرم افزارهای مشابه، REPLAY TELECORDER ویدئوها و صداها را به صورت کاملا دیجیتال ضبط می کند. این بدین معنی است که دیگر نیازی به تنظیمات پیچیده سخت افزار صوتی و پنجره ضبط ویدئو ندارید. تنها با یک کلیک روی RECORD می توانید صدا و یا ویدئوهای SKYPE را ضبط کنید.
قابلیت های نرم افزار:
ضبط تماس ها تنها با یک کلیک : تنها کافیست SKYPE را اجرا کنید، تماس صوتی یا تصویری را برقرار کنید و سپس روی RECORD کلیک کنید. REPLAY TELECORDER باقی کارها را برای شما انجام می دهد.
برای ذخیره گفتگوهای ویدئویی تنظیماتی مانند تصویر در تصویر، تصویر جنبی، ضبط از وبکم محلی، ضبط از وبکم مجازی و ذخیره در فایل های مجزا را در اختیار دارید.
ضبط تمامی تماس های صوتی و تصویری SKYPE.
5 گزینه برای ضبط گفتگوهای ویدئویی.
کیفیت بسیار بالای تصویربرداری دیجیتال.
استفاد بسیار ساده از نرم افزار و نیاز تنها به یک کلیک برای ضبط.
پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز 7، VISTA، XP و 2000.
پشتیبانی از SKYPE 3.0 و نسخه های جدیدتر.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی