عضویت در خبرنامه
کتاب آموزش تصویری اکسل 2010 فارسی
کتاب آموزش تصویری اکسل 2010 فارسی
به روز رسانی : 1391/06/16
حجم : 26.34 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 17049
تعداد بازدید : 30434
466 117

توضیحات
نرم افزار اکسل یك نرم افزار جامع برای كار با صفحات گسترده (SPREAD SHEET) در بسته OFFICE است. با استفاده از نرم افزار اکسل می توانید انواع جداول حاوی متون و اعداد را ایجاد كرده و از فرمولها و توابع ریاضی، آماری و منطقی جهت محاسبات مربوط به آنها استفاده كنید. همچنین، امكان ایجاد نمودارهای متنوع از مقادیر موجود در جداول نیز امكانپذیر است. در صورت استفاده از قابلیت های حرفه ای مانند ماكروها و زبان VBA میتوان گفت كه EXCEL تقریباً برای ایجاد تمام كاربرگها و نرم افزارهای مالی و آماری راه حل مناسبی به شمار می آید.
با استفاده از آموزش گام به گام و مصور این کتاب مفاهیم و روش های کار با اکسل 2007 را به راحتی درک خواهید کرد. در این کتاب علاوه بر یادگیری ترفندها و راهنمایی های عملی، مواردی از ایجاد جدول، فرمول نویسی، وارد کردن دیتابیس به صفحات اکسل، انجام تنظیمات و غیره را یاد بگیرید.
کتاب آموزش اکسل 2010 ترجمه کتاب TEACH YOURSELF VISUALLY EXCEL است که در آوریل 2010 منتشر شده است. WILEY از معتبرترین ناشران آموزشی در زمینه های گوناگون می باشد. انتشارات WILEY با شعار "کمتر بخوانید، بیشتر بیاموزید" تلاش دارد تا موضوع مورد بحث را بصورت خلاصه و کاربردی به خواننده ارائه دهد تا از مواجه شدن با صفحات و مطالب آموزشی بکاهد.
این کتاب، آموزش نرم افزار اکسل را در 335 صفحه و به زبان فارسی ترجمه و بطور کاملا رایگان توسط نویسنده کتاب آقای مهندس آرش واشقانی فراهانی به کاربران عزیز تبیان تقدیم شده است. با استفاده از این کتاب به طور جامع با نرم افزار کاربردی اکسل 2010 شرکت مایکروسافت آشنا شده و کلیه ریزه کاری های آن را می آموزید.
UserName
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی