عضویت در خبرنامه
کنترل پهنای باند اینترنت، NetLimiter 3 Pro v3.0.0.11
کنترل پهنای باند اینترنت، NetLimiter 3 Pro v3.0.0.11
به روز رسانی : 1391/06/18
حجم : 8.85 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 1040
تعداد بازدید : 3270
4 2

توضیحات
نرم افزار NETLIMITER نرم افزار و ابزاری برای کنترل ترافیک شبکه است. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا بتوانید پهنای باند اینترنت خود را برای هر نرم افزاری که در حال حاضر از اینترنت استفاده می کند و روی سیستم شما اجراء شده را کنترل کرده و به راحتی سرعت دانلود و آپلود را برای هر برنامه مشخص کنید. با استفاده از NETLIMITER می توانید پهنای باند اینترنت را بین نرم افزارهای استفاده کننده از اینترنت به مشارکت گذاشته و این مشارکت را با محدودیت سرعت دانلود و آپلود، بر روی سیستم اعمال کنید. برای استفاده از اینترنت و محدودیت پهنای باند خود، زمان مشخص را تعریف کنید که در تایم های مشخص، چه مقدار اجازۀ استفاده از پهنای باند و حجم اینترنت داده شود.
قابلیت های نرم افزار:
پردازشگر در سه گروه به اینترنت دسترسی دارد: آنلاینها، آفلاینها و مخفی ها.
هنگامی که شما نرم افزاری که از اینترنت استفاده می کند را ببندید، NETLIMITER به صورت خودکار آن را در گروه آفلاینها قرار داده و مقدار اینترنتی را که برای آن نرم افزار مشخص کرده بودید، بین دیگر نرم افزارهای باز تقسیم می کند.
این نرم افزار همچنین می تواند نمودار پهنای باند و مقدار حجم استفاده شده از اینترنت در طول روز، هفته، ماه و سال و مقدار اطلاعات مبادله شده را نشان دهد. این نرم افزار همچنین به شما امکان ذخیره کردن گزارش ها به صورت فایلهای HTML را می دهد.
با استفاده از NETLIMITER می توانید مقدار حجم استفاده از اینترنت را بصورت روزانه، هفتگی، ماهیانه و یا سالانه نشان دهد.
با استفاده از NETLIMITER می توانید محدودیت حجمی برای پهنای باند تعیین کنید تا در بازۀ زمانی مشخص از پهنای باند مشخص شده بیشتر استفاده نشود.
نرم افزار NETLIMITER دارای فایروالی ساده و قدرتمند میباشد و به راحتی میتوانید دسترسی برنامه ها به شبکه را کنترل کنید.
این برنامه قابلیت نصب برروی ویندوز 2000 ، 2003 ، XP ، VISTA و ویندوز7 (32 و 64 بیتی) را دارد.

توجه:
برای دریافت نسخه ویندوز 32 بیت (فایل شماره 1) و ویندوز نسخه 64بیت (فایل شماره 2) را انتخاب کنید.
UserName