عضویت در خبرنامه
مجموعه نرم افزاری ویژه محرم نسخه اندروید
مجموعه نرم افزاری ویژه محرم نسخه اندروید
به روز رسانی : 1391/09/09
حجم : 11.51 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 2247
تعداد بازدید : 2885
5 2

توضیحات
در این مجموعه 3 نرم افزار ویژه ماه محرم با عناوین امام حسین(ع)، حضرت عباس(ع) و حضرت زینب(س) مخصوص موبایل های اندرویدی گردآوری شده است. هر مجموعه شامل زندگینامه، فضایل و احادیث، زیارات و شرح واقعه عاشورا می باشد.
نرم افزار “امام حسین(ع)” ویژه اندروید حاوی شرحی از زندگانی، دوران امامت، فضائل و احادیث سومین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است.
در این مجموعه سعی شده تا گوشه ای ناچیز از واقعه جانسوز و عظیم عاشورا بیان شود و همچنین متن کامل زیارت پر فیض عاشورا به همراه پخش صوتی آن در این مجموعه قرار داده شده است، به این امید که مورد قبول حق تعالی قرار گیرد.
نرم افزار “حضرت عباس(ع)” ویژه اندروید حاوی شرحی از زندگانی، پرورش در دامان امیر المومنین علی (علیه السلام)، فضائل و اخلاق قمر منیر بنی هاشم حضرت اباالفضل العباس(ع) است. در این مجموعه سعی شده تا گوشه ای ناچیز از دلاوری های سقای کربلا در واقعه جانسوز و عظیم عاشورا بیان شود و همچنین متن کامل زیارت حضرت عباس(ع) به همراه پخش صوتی آن در این مجموعه قرار داده شده است، به این امید که مورد قبول حق تعالی قرار گیرد.
نرم افزار “حضرت زینب(س)” ویژه اندروید حاوی شرحی از زندگانی، فضائل و اخلاق حضرت زینب کبری سلام الله علیها است. در این مجموعه سعی شده تا گوشه ای ناچیز از صبر و استقامت حضرت زینب کبری سلام الله علیها در واقعه جانسوز و عظیم عاشورا، خطبه های کوبنده آن حضرت در کوفه و شام بیان شود همچنین متن کامل زیارت حضرت زینب(س) در این مجموعه قرار داده شده است، به این امید که مورد قبول حق تعالی قرار گیرد.
این نرم افزار توسط سایت www.ertebyte.com تهیه و توزیع شده است.
توجه:
برای دریافت نرم افزار مربوطه، فایل مورد نظر را انتخاب کنید.
فایل شماره 1: نرم افزار امام حسین(ع)
فایل شماره 2: نرم افزار حضرت عباس(ع)
فایل شماره 3: نرم افزار حضرت زینب(س)
این نرم افزار در موبایل های آندرویدی نسخه 1.6 و بالاتر قابل اجراء است.
UserName