برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

بسته امنیتی قدرتمند و رایگان، Comodo Internet Security Premium 6.1.276867.2813

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1392/2/10

دسته : آنتي ويروس/

سیستم عامل :

حجم : 107.04 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :1100

تعداد بازدید :3275

نسخه های نرم افزار

توضیحات

Comodo Internet Security Premium نرم افزاری کامل برای برقراری امنیت اینترنت شما می باشد. به کمک این نرم کاربران قادر خواهند بود تا با استفاده از ابزارهای موجود در این نرم افزار امنیت مناسبی را برای ارتباطات اینترنتی خود برقرار نموده و مانع از نفوذ هکرها به سیستم خود شوند و همچنین از اجرای برنامه های خرابکارانه این افراد جلوگیری نمایند. ابزار شناسایی ویروس ها یکی دیگر از قسمت های پرکاربرد این نرم افزار می باشد که به وسیله آن کاربران قادر به شناسایی ویروس هایی می باشند که در سیستم آن ها قصد اجرا شدن دارند. این نرم افزار با ارائه تکنولوژی محافظت پیشنهادی 360 درجه امنیت را برای کاربران تضمین می نماید به این معنی که با ترکیب آنتی وریروس و فایروال به همراه یک خاصیت منحصر به فرد که به آن در اصطلاح DEFENSE+ می گویند امنیت را برای شما عزیزان به حد اعلا می رساند . از جمله مهمترین قابلیت های این نرم افزار می توان به تکنولوژی DDP آن اشاره نمود (DEFAULT DENY PROTECTION ) به این معناست که این نرم افزار فایل ها و بر نامه هایی که در دسترس سیستم هستند یا همان نرم افزار های نصبی و امثال آنها را شناسایی و لیست می نمایید تا برای دسترسی به آنها سریعا عمل نماید. همچنین برای جلوگیری از ورود ویروس ها و MALWARE ها دیوار آتشین را با آنتی ویروس خود ترکیب می نمایید که به این خاصیت آن اصطلاحآ (PREVENTION-BASED PROTECTION) می گویند. تکنولوژی دیگر آن که قابل ذکر است تکنولوژی جعبه یا در اصطلاح SANDBOX می باشد که در واقع این تکنولوژی یک محیط مجازی برای نگهداری نرم افزار ها، برنامه ها، ویروس های نامطمئن که سیستم شما را از حالت ایزوله خارج می کنند، می باشد. این نرم افزار با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است.
COMODO Internet Security از چهار بخش اصلی تشکیل شده است:
Firewall که مسئولیت نظارت بر سیستم و اطلاعات در حال رد و بدل شدن می باشد تا مانع از نفوذ هکرها شود.
Antivirus که بخش ضد ویروس نرم افزار می باشد و برای جلوگیری از آلوده شدن سیستم به ویروس ها فعالیت می کند
Live Security Expert که بخش نظارتی 24 ساعته در طول 7 روز هفته برای شما کاربرانی می باشد که به صورت مداوم سیستم خود را فعال و روشن نگهداری می کنید
Wi-Fi Security که برای برقراری امنیت ارتباطات بی سیم شما می باشد و اطلاعاتی که به صورت بی سیم در حال نقل و انتقال می باشند را به صورت رمزنگاری شده بر روی شبکه ارسال می کند.

توجه:
فایل شماره 1: نسخه قابل نصب 32بیتی (SETUP)
فایل شماره 2: نسخه قابل نصب 64بیتی (SETUP)

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :