برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

دانلود مجموعه آموزش گرامر زبان انگلیسی Cambridge Grammar of English

مشخصات برنامه

به روز رسانی :1393/3/19

دسته : علمی و آموزشی

سیستم عامل : Windows

حجم :284.93 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :4564

تعداد بازدید :9125

نسخه های نرم افزار

توضیحات

راهنمای نصب

نرم افزار Cambridge Grammar of English مجموعه ای ضروری و نیازی قطعی برای هرکسی که در حال فراگیری زبان انگلیسی در هر سطحی، است. پس از تحقیقات گسترده ای که برای آماده کردن این مجموعه ارزشمند صورت گرفته ، راهکار این مجموعه شفاف سازی نکات کلیدی قوانین مکالمه و نوشتن برای استفاده روزمره شما می باشد. این مجموعه شامل یک کتاب و یک سی دی می باشد که ساختاری کاربر پسند را داراست. 
سی دی این مجموعه به شما اجازه می دهد تا مواردی که مورد نیاز شما است را به سرعت جستجو کنید ، فایل های صوتی کتاب آموزشی مجموعه را داشته باشید تا مثال های موجود در کتاب را به صورت شنوایی نیز جواب دهید و برای بهبود مکالمه خود از آن استفاده کنید، به دیکشنری آنلاین وبسایت کمبریج متصل شوید و معنی کلمات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین جستجو نمایید و … . هدف اصلی این مجموعه رعایت ساختار صحیح جمله سازی و گرامر درست انگلیسی می باشد.
<div>پس از دانلود تمام فایل ها، قسمت اول را توسط نرم افزار <a href="http://download.tebyan.net/Download/WinRAR">Winrar</a> از حالت فشرده خارج نمایید تا عملیات اکسترکت انجام شود. حال فایل CGE.mds را توسط نرم افزار <a href="http://download.tebyan.net/Download/PowerISO">PowerISO</a> فراخونی کرده و اقدام به نصب نرم افزار نمایید. البته فایل CGE.mds را توسط نرم افزارهای درایو مجازی دیگر نیز می توانید فراخونی کنید.</div>

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName