برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

دانلود بازی استراتژیک و جذاب Plague Inc Evolved PLAZA برای کامپیوتر

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1395/2/27

دسته : استراتژیک/ بازي‌هاي کامپيوتري/

سیستم عامل : Windows

حجم : 497.67 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :509

تعداد بازدید :3493

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

راهنمای نصب

Plague Inc شاهکاری در سبک Casual و Simulation از کمپانی Ndemic Creations برای کامپیوتر محسوب می شود که توانسته نمره ۱۰/۱۰ را در استیم کسب کند. علاوه بر این امتیاز عالی، این عنوان توانسته در سیستم عامل های Android و iOS نیز محبوب ظاهر شود و نمرات باورنکردنی را در Google Play و App Store به ثبت برساند و فروش میلیونی داشته باشد.


بیماری های مختلفی از قبیل طاعون در سطح جهان بازی Plague Inc گسترش یافته ولی شما خواستار توقفشان نیستد. بلکه تلاش می کنید تا تعداد افراد مبتلا به این بیماری های کشنده افزایش پیدا کند و از آن دسته کسانی هستید که دنیا را به سمت نابودی می کشانید! از هر روشی که می توانید، استفاده کنید تا وقوع انسان ها به ویروس ها بالا بروید و در نتیجه، بیمار های بیشتر شود. آمار دقیقی از مبتلایان و افراد سالم در قسمت Analytic به کاربران داده می شود و باید توجه ویژه ای به این بخش بکنید.

به طور کلی، ده نوع بیماری طراحی شده اند و اگر بتوانید با نقشه ای حساب شده، آن ها را در بین مردم پخش کنید، موفقیت در دستانتان خواهد بود. اما افرادی در Plague Inc هستند که به شدت با برنامه هایتان مخالفت می کنند و از کوچک ترین فرصت بهره می برند تا بیماران را درمان کنند. شاید کار هایی برای جلوگیری از فعالیتشان بتوان انجام داد ولی در کل نمی توانید جلویشان را بگیرید. ویروس ها در آزمایشگاه هایتان به صورت محدود تولید می شوند و همیشه باید سعی کنید تا با کم ترین مقدار، بیشتر تعداد را بیمار کنید! توضیحی از هر ویروس در بازی Plague Inc نوشته شده که به کدام قسمت از اعضای بدن انسان ها نفوذ می کنند و بازدهیشان چقدر می باشد. هم چنین با تلفیق نمودن ویروس های ابتدایی، امکان ایجاد انواع جدیدی از آنان وجود خواهد داشت.
بعد از دانلود فایل ها , فایل Part 1 را اجرا کنید و در یک مسیری فایل ها را اکسترکت کنید
سپس به مسیری  که فایل ها را اکسترکت کرده اید رفته و فایل plaza-plague.inc.evolved را اجر کند

توجه : اگر برنامه ای برای اجرای فایل های iso در رایانه خود ندارید پیشنهاد میکنیم برنامه Virtual CloneDrive را نصب کنید

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :