برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

UltraISO Premium Edition 9

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/7/30

دسته : ابزار رایت/

سیستم عامل : Windows

حجم : 3.36 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :3158

تعداد بازدید :4074

توضیحات

برای گرفتن IMAGE از CD ها برنامه های زیادی وجود دارند که یکی از قوی ترین برنامه هایی که می توان در این زمینه به آن اشاره کرد نرم افزار ULTRAISO PREMIUM EDITION است. شما با این برنامه می توانید از CD های خود IMAGE تهیه کنید و IMAGE های قبلی را ویرایش، یا به فرمت های مختلف تبدیل و یا حتی یک CD بوت با سلیقه خود بسازید و آنها را رایت کنید .
ULTRAISO نرم افزاری است برای ساختن IMAGE از روی CD/DVD، رایت IMAGE بر روی CD/DVD، ویرایش FILE های ISO، تبدیل دیگر FOTMAT های IMAGE به ISO و ساخت CD/DVD های BOOTABLEبه وسیله ULTRAISO می توانید FILE های IMAGE خود را به راحتی ویرایش کرده FILE یا FOLDERی را به آن اضافه کنید، حذف کنید و یا استخراج کنید. این برنامه یک برنامه بسیار قدرتمند و خوش دست جهت ایجاد/ویرایش/تبدیل IMAGE هایCD/DVD و ساختن CD/DVD قابل بوت. ULTRAISO می تواند به صورت مستقیم فایل های IMAGE را ویرایش و محتویات ایمیج را استخراج نماید و همچنین از فایل های هارددیسک و یا دیگر حافظه های جانبی فایل IMAGE بسازد. یکی از قابلیت های برنامه اینست که بدون داشتن سی دی یا دی وی دی BOOTABLE برای خودتون بسازید.
ULTRAISO همه فرمت های برنامه های مختلف را ساپورت و حتی قبل از اینکه خود شرکت سازنده اون نوع فرمت را بسازد!!این برنامه کم حجم و ساده از دو پنجره تشکیل شده است که می توانید خیلی راحت و با کشیدن فایل ها با موس (DRAG & DROPS) فایل هایی که می خواهید را انتخاب نمائید.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :