برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Magic Uneraser v2.0

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/8/1

دسته : ابزارهای مفید/ بازيابي اطلاعات/

سیستم عامل :

حجم : 971 کیلوبایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :11451

تعداد بازدید :12416

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

UNERASE نرم افزاری است كه اطلاعات پاك شده شما را در كمتر از چند ثانیه بازیابی می كند! این نرم افزار در كمترین زمان ممكن و تنها با چند كلیك فایل های پاك شده و یا صدمه دیده شما رو بازیابی می كند! در بازیابی فایل های پاك شده، نام اصلی فایل و آدرس قبلی فایل نیز بازیابی می شود و بعد از بازیابی آن فایل ممكن است فكر كنید كه اصلا آن فایل پاك نشده بود!
این روز ها اشتباهات كاربران و حملات ویروسی بیشترین عوامل از بین برنده فایل ها و اطلاعات مهم كامپیوتر ها هستند. چنانچه نسخه پشتیبانی از فایل ها و اسناد وجود نداشته باشه ، پاك شدم آن فایل ها به منزله نابودی آنها برای همیشه خواهد بود. سیستم عامل ویندوز به خودی خود هیچ ابزاری برای بازیابی فایل های پاك شده و از بین رفته نداره و چنانچه RECYCLE BIN خالی شده باشه باید قید اون فایل ها رو بزنید! اما نرم افزارO&O UNERASE به كمك شما می آید و برای شما فایل ها و اسناد پاك شده را لیست می كند و می توانید موارد مورد نظر رو انتخاب و در جای امنی ذخیره كنید! محیط بسیار ساده این نرم افزار كار با آن رو برای هر كاربر غیر حرفه ای نیز ساده كرده و كاركردن با آن نیاز به هیچ آموزش و تجربه قبلی نداره!
قابلیت های كلیدی نرم افزار :
توانایی بازیبای فایل ها و پوشه های پاك شده ، پشتیبانی از همه نوع فایل سیستم برای ویندوز (FAT, FAT32, NTFS AND NTFS5) ، قابلیت بازیابی اطلاعات از روی هر نوع درایوی اعم از فلاپی ، درایو های ZIP و USB-STICKS و حافظه دوربین های دیجتالی و .... قابلیت جستجوی پیشرفته درفایل های پاك شده ، قابلیت بازیبای فوری بدون نیاز به نصب نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :