برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

DriverMax4.6

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/8/23

دسته : درايور/

سیستم عامل : Windows

حجم : 2.9 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :5134

تعداد بازدید :5840

توضیحات

اگر از جمله کسانی هستید که به دنبال درایور های سخت افزاری ویندوز خود هستید و یا آن ها را می خواهید به روز نمایید تا سخت افزار ها بهترین کارایی را از خود نشان دهند و یا اینکه با ویندوز جدید سازگارشان کنید دیگر لازم نیست به دنبال آن ها باشید زیرا سایت دانلود رایگان نرم افزار برای شما نرم افزاری را تهیه دیده است که برای ویندوز شما بهترین درایور سخت افزاری را پیدا کرده و به رایگان برای شما دانلود می کند تا بسیار راحت و بدون دردسر آن را نصب کنید.
DRIVERMAX نام نرم افزار جدیدی است که به شما این توانایی را می دهد تا درایورهای ویندوز خود را راحت تر و سریع تر از همیشه نصب نمایید، دیگر برای نصب یک راه انداز احتیاجی به جستجو در میان دیسک ها و همچنین اینترنت نخواهید داشت به صورتی که نرم افزار DRIVERMAX به شما این امکان را می دهد تمامی درایورهای نصب شده بر روی ویندوز کنونی خود را در یک پوشه و یا حتی به صورت فشرده پشتیبان گیری نمایید تا تمام آنها در یک جا به صورت آرشیو داشته باشید و هر دفعه که دوباره ویندوز را نصب نمودید به کمک این آرشیو و نرم افزار DRIVER MAX تمامی درایورها را به صورت یکجا و سریع نصب نمایید.در بسیاری از مواقع پایین بودن سرعت ویندوز و همچنین دیر اجرا شدن نرم افزارها می تواند به خاطر نصب ناقص درایورها باشد. ویندوز تمامی نسخه های قدیمی درایورها را نگهداری می کند و در برخی موارد نسخه های قدیمی با نسخه های جدید ایجاد مشکل می کنند و با هم سازگار نیستند. با گزینه EXPORT WIZARD می توانید تنها فایل های مورد نیاز را در یک پوشه یا فایل فشرده ذخیره کنید. همچنین با استفاده از گزینه IMPORT DRIVERS نرم افزار خواهید توانست در کمتر از 5 دقیقه تمامی درایورهایی که قبلا توسط خود برنامه آرشیو کرده اید را نصب نمایید و فقط یک بار سیستم را RESTART کنید و دیگر نیازمند جستجو در داخل CD های متعدد نباشد.
دیگر قابلیت مهم DRIVERMAX V4.6 نمایش کامل گزارشی از اطلاعات درایورهای نصب شده روی سیستم از جمله نسخه و تاریخ انتشار آنهاست. توسط این ویژگی مهم می توانید درایور سخت افزار های نصب شده بروی دو سیستم متفاوت را آنالیز و مقایسه نمایید. همچنین نرم افزار این قابلیت را دارد تا شما را از ورژن های جدید درایورهای خود با خبر نماید و حتی به دانلود و نصب آنها بپردازد، پس اگر شما هم می خواهید نهایت استفاده از درایورهای خود را ببرید آن را دریافت نمایید.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :