برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Total Uninstall

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/8/29

دسته : حذف نرم‏‌افزار/

سیستم عامل : Windows

حجم : 4.43 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :784

تعداد بازدید :1469

توضیحات

TOTAL UNINSTALL نرم افزار بسیار مفیدی است که به شما امکان می دهد سیستم خود را در هنگام نصب نرم افزارهای مختلف و اعمال هرگونه تغییرات هر چند جزیی را زیر نظر داشته باشید. در این برنامه شما نیاز به اعتماد کردن به UNINSTALL توسط خود نرم افزار ندارید. به دلیل اینکه معمولا برخی از نرم افزارها فایل هایی را در سیستم شما نگاه می دارند و به طور کامل پاک نمی شوند.
برای استفاده از این نرم افزار کافیست فایل نصب نرم افزار مورد نظر برای نصب را از طریق این نرم افزار را انتخاب کرده و پس از آن درایوی را که تصمیم دارید تا نرم افزارتان را بر روی آن نصب کنید را انتخاب کنید.
TOTAL UNINSTALL عکس و اطلاعات سیستم را قبل از نصب را برای شما نگاه می دارد و پس از پایان عملیات نصب عکس و توضیحات و تغییرات جدید را برای شما به نمایش می گذارد و شما بدین صورت می توانید بروی سیستم خود نظارت کامل داشته باشید. در این لحظه شما می توانید دو عکس، توضیحات و نمودارهای درختی و... را با یکدیگر مقایسه کرده و تمامی فایل های اضافه شده را مشاهده نمایید. در صورتی که خواستار پاک شدن نرم افزار نصب شده هستید کافیست به وسیله TOTAL UNINSTALL آن نرم افزار را انتخاب کرده تا تمامی اطلاعات قبل از نصب آن نرم افزار را دوباره بازیابی کرده و بروی سیستم شما بارگذاری کند و بدین صورت از صدمه خوردن ویندوز خود در اثر ناقص پاک شدن نرم افزارها جلوگیری کنید.
نکات کلیدی در مورد این نرم افزار: نشان دادن فایل های نصبی بر روی سیستم و رجیستری، برداشتن برنامه ها با قدرت فراوان و ...

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :