برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Google Picasa 3.0 Build 57.44 Final

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/8/28

دسته : ابزار نمایش و مدیریت تصاویر/

سیستم عامل : Windows

حجم : 7.27 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :1339

تعداد بازدید :2109

توضیحات

اگر در کامپیوتر خود عکس های گوناگونی دارید و این عکس ها را از روی CD، اینترنت کپی و یا با دروبین دیجیتال خود آن ها را تهیه نموده اید و جستجو در بین این همه عکس برای رسیدن به عکس مورد نظر همواره یکی از دغدغه های شما بوده است، PICASA این امکان را برای شما فراهم می کند تا تمام عکس های کوچک و بزرگ خود را روی کامپیوتر یافته، و یا با دیگران به اشتراک بگذارید، هر بار که PICASA را اجرا می کنید این برنامه با جستجو در میان تمامی فایل ها، تمام عکس های روی هارد را می یابد و آنها را در دسته های قرار داده و برحسب تاریخ مرتب می کند، PICASA با نمایش تصاویر بند انگشتی از تمام عکس ها به شما برای پیدا کردن عکس مورد نظر کمک فراوانی می کند. شما از طریق این برنامه می توانید عکس های خود را ویرایش و آنها را از طریق سی دی، ایمیل و یا برنامه اشتراک عکس برای دوستان خود ارسال کنید.
WEB ALBUMS قابلیت جدیدی است که به این نسخه نرم افزار اضافه شده است، شما میتوانید با وارد شدن به حساب خود در گوگل عکس های خود را از درون پیکاسا به راحتی و تنها با یک کلیک در فضای شخصی خود آپلود کنید و آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید همچنین آلبوم های شخصی دوستان خود ببینید و عکسهای آن ها را نیز ذخیره کنید.
از قابلیت های این نرم افزار: ارسال تصاویر به وسیله ایمیل، نمایش تصاویر به صورت اسلاید و نگارش مستقیم بر روی CD، سادگی ویرایش تصاویر، جستجوی ساده و كارآمد میان تصاویر، انتقال تصاویر از دوربین دیجیتال، اسكنر و ... به برنامه، دسته بندی عكس های منتخب در پوشه دلخواه، پشتیبانی از بلاگر
و ...

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :