برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Persian Crossword Puzzle 1.0

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/9/2

دسته : نرم‌افزارهاي کاربران/ بازي‌هاي کامپيوتري/

سیستم عامل :

حجم : 1.33 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :8571

تعداد بازدید :9769

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به حل جدول علاقه دارید ، وقت آن رسیده که روش های قدیمی را کنار بگذارید و به حل جدول با روش های جدید و امروزی بپردازید!
با استفاده از نرم افزار جدول کلمات متقاطع فارسی می توانید در زمان های بیکاری با استفاده از رایانه به حل جدول بپردازید و سرگرم شوید و یا اگر خیلی حرفه ای هستید یک جدول طراحی کنید و دیگران را سرگرم کنید.
برای دریافت جدول های جدید فقط کافی است به اینترنت متصل شوید و به بخش دریافت جدول های جدید مراجعه کنید، نام جدول جدید مورد نظر خود را وارد کنید و چند ثانیه صبر کنید.
با وارد کردن ID یاهوی خود در همین بخش از برنامه می توانید در خبرنامه برنامه عضو شوید تا از ایجاد شدن جدول های جدید مطلع شوید.
از قابلیت های کلیدی نرم افزار : بازکردن جداول به صورت مستقیم با کلیک روی فایل مربوط به هر جدول، امکان ذخیره کردن کار انجام گرفته روی جدول در هر زمان، دریافت جدول های جدید ، از داخل برنامه و به طور مستقیم فقط با وارد کردن نام جدول جدید، امکان طراحی جدول در برنامه و به اشتراک گذاشتن آن ، برای استفاده سایرین، ثبت نام در خبرنامه موجود در برنامه جهت مطلع شدن از جدول های جدید طراحی شده، راهنمایی توسط برنامه برای حل هر جدول و پاسخ به سوالات دشوار، اطلاع دهی در مورد تعداد سلول های پاسخ داده نشده یا اشتباه پاسخ داده شده، و ...
در صورتی که از ویندوز ویستا برای اجرای این برنامه استفاده می کنید نیاز است که پس از نصب برنامه روی آیکون برنامه در دسکتاپ کلیک راست کنید و روی RUN AS ADMINISTRATOR کلیک نمایید.
کاربران ویندوز XP برای اجرای این برنامه نیاز به نصب MICROSOFT .NET FRAMEWORK 2.0 دارند.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :