برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Rental Calendar 2.2

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/9/10

دسته : ابزارهای مفید/

سیستم عامل :

حجم : 9.13 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :1104

تعداد بازدید :1611

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

RENTAL CALENDAR برنامه ای مناسب برای اشخاص حقیقی، شرکت های بزرگ و کوچک و تمام کسانی است که با سیستم های فروش اجاره ای، اقساطی و بازپرداخت های ماهیانه سر و کار دارند.
با استفاده از این برنامه کرایه دهندگان و یا صاحبان شرکت ها و مغازه ها می توانند بر حساب های اجازه کنندگان یا مشتریان خود مدیریت داشته و تمام پرداخت ها و اقساط باقی مانده آنها را تحت کنترل داشته باشند. در چنین حالتی است که صورت وضعیت حساب های شما کاملاً واضح و آشکار است و چنانچه کاری را به صورت مشارکتی به انجام برسانید نیز مشکلی در پیش رو نخواهید داشت.
از قابلیت های نرم افزار: محیط کاربری ساده با روش کار بسیار آسان، کمک در محاسبه پرداخت ها و اقساط باقیمانده بدون نیاز به جستجوی مداوم به دنبال آخرین فیش پرداختی، قابلیت جستجو و مرتب سازی برای دسترسی سریع به اطلاعات، پشتیبان گیری و رمز گذاری بر روی بانک اطلاعاتی تنها با یک کلیک، انتقال آسان بانک اطلاعاتی نرم افزار به حافظه های جانبی، آرشیو روزانه با قابلیت انتخاب تاریخ مورد نظر از تقویم!، تهیه گزارشات نرم افزار در فورمت های مختلف XML, HTML, XLS و TXT، پشتیبانی از تمام سیستم عامل های ویندوز

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :