برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Adobe Shockwave Last Version

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/9/4

دسته : ابزار مفید اینترنت/

سیستم عامل : Windows

حجم : 8.99 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :1561

تعداد بازدید :2357

توضیحات

نرم افزار ADOBE SHOCKWAVE یکی از نرم افزارهایی است که کاربران می توانند نسبت به انجام بازی های تحت وب ، رزونامه های کاری، تفریحات و سرگرمی و تبلیغات اینترنتی بپردازند. بیش از 200 میلیون کاربر ، برای آنکه بتوانند از محتویات پویای تحت وب استفاده کنند ، این نرم افزار را نصب نموده اند و در واقع می توان گفت که این نرم افزار جزء تفکیک ناپذیری از وب و اینترت می باشد. کاملا با WINDOWS XP SP2 همخوان بوده و دارای سیستم نصب کاملا جدیدی است . ضمنا قابلیت نصب نوار ابزار یاهو در اینترنت اکسپلورر را دارا بوده و از فای لهای SWF مربوط به فلش 8 پشتیبانی می کند.
آیا می دانید تفاوت MACROMEDIA FLASH با SHOCKWAVE PLAYERS در چیست ؟
این دو نرم افزار اگرچه هردو ساخت کمپانی ادوب می باشد ، اما هدف از تولید آنها متفاوت بوده FLASH PLAYER برای ارائه کارهای تبلیغاتی و انیمیشنهای تحت وب طراحی شده و همانطور که میدانید حجم یک فایل تبلیغاتی یا انیمیشن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است ؛ لذا این نرم افزار بگونه ای طراحی شده که حداکثر فشرده سازی را به شما ارزانی می دارد.
و اما SHOCKWAVE PLAYER این نرم افزار در زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که نیاز به تبادل عملکرد بین طراح و کاربر باشد مانند انجام بازی یا ساخت فیلم آموزشی (DEMO) و مواردی از این دست . در این حال دیگر امکان اسفاده از FLASH PLAYER نبوده و برای اجرای بازی یا …. باید حتما SHOCKWAVE PLAYER بر روی سیستم شما نصب باشد.

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :