برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Reshade 1.51

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/9/8

دسته : سایر ابزارهای گرافیکی/

سیستم عامل :

حجم : 1.43 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :1934

تعداد بازدید :2544

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

نرم افزار RESHADE این قابلیت را به شما می دهد که از تصاویر کوچک و یا بخشی از یک تصویر بزرگ، تصاویری با ابعاد بزرگتر ایجاد کنید بدون اینکه نگران کیفیت آن باشید. البته این بدین معنی نیست که از این نرم افزار انتظار انجام کار خارق العاده را داشته باشید و تصاویر بسیار کوچک و بی کیفیت خود را تبدیل به تصاویر بسیار بزرگ و با کیفیت نمایید.
وجود تنظیمات آسان، خروجی بلادرنگ، کلیدهای میانبر و قابلیت DRAG AND DROP تصاویر به داخل برنامه باعث شده که کار با این نرم افزار بسیار آسان، کاربر پسند و بی نظیر شود. این برنامه اکثر فرمت های تصویری در قالب JPEG, TIFF, PNG, BMP را پشتیبانی می کند. تنظیمات برنامه جهت پرینت از تصاویر ایجاد شده هم بسیار آسان است، ضمناً این برنامه تصاویر با قالب CMYK را هم پشتیبانی می کند.
از قابلیت های کلیدی این نرم افزار : بزرگنمایی تصاویر بدون دندانه دندانه شدن لبه های عکس و یا موجدار شدن آن، حذف حالت محوی و REFOCUS کردن لبه های تصاویر، بالا بردن میزان کنتراست و وضوح تصاویر، حذف معایب عکس های بزرگ شده به سادگی، داشتن خطوط منحنی نرم و ملایم در تصاویر بزرگ شده به کمک گزینه SMOOTH، وجود ابزار انتخاب جهت گزینش هر قسمت از تصویر، حفظ تمامی جزئیات عکس ها پس از بزرگ نمایی، داشتن بهترین رنگ موجود در تصاویر به کمک الگوریتم های پردازش تصویر در کمترین زمان ممکن، توانایی انتخاب بین بهترین یا سریعترین کیفیت لبه های عکس، قابلیت بزرگ نمایی تصاویر تا 20 برابر، البته به نقل از سازندگان نرم افزار و...

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :