برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

زبان برنامه نویسی Dev C++ 4.9.9.2

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/9/29

دسته : ابزارهای مفید/

سیستم عامل :

حجم : 8.89 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :2060

تعداد بازدید :8593

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

C یک زبان سطح میانی همه منظوره ‌است، یعنی هم امکانات زبان های سطح بالا را پشتیبانی می‌کند و هم امکانات زبان های سطح پایین ولی در اصل یک زبان سطح بالا است. این زبان ارتباط بسیار نزدیکی با سیستم عامل UNIX دارد و در این محیط توسعه و تکامل یافته ‌است. زیرا سیستم عامل یونیکس و بیشتر برنامه‌هایی که روی این سیستم اجرا می‌شود به زبان C نوشته شده‌اند.
این زبان به هیچ سیستم عامل یا ماشین خاصی وابستگی ندارد، و می توان از آن برای نوشتن برنامه برای میکروکنترلرها، انواع CPUها و سیستم عامل ها استفاده کرد. اگرچه این زبان، "زبان برنامه نویسی سیستم" نامیده شده‌است چرا که برای نوشتن برنامه‌های مترجم (کامپایلرها) و سیستم‌های عامل بسیار مفید است، با این وجود این زبان، برای نوشتن برنامه‌های اصلی در بسیاری از زمینه‌ها، زبانی کاملاً مناسب و مطلوب است.
امروزه زبان برنامه نویسی C را نمی توان به تنهایی پیدا كرد بلكه آن را با كامپایلرهای گوناگون ارائه می دهند. یكی از كامپایلرهای معروف THE-DEV است. این كامپایلر همراه با MINGW/GCC بوده و مورد استفاده بسیاری از برنامه نویسان تحت C است.
پشتیبانی از كامپایلرهای پایه GCC، ابزار ویژه نمایش باگ های برنامه نویسی با GDB، پشتیبانی از برنامه های چند زبانه، مرورگر ویژه وكلاسیك جهت نمایش كدها، كامپایلر ویژه ی كد، پشتیبانی از امكان چاپ (پرینت)، پشتیبانی از CVS، دارای لیست TO-DO از ویژگی های کلیدی این نرم افزار است.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :