برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Windows Search 4.0

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/10/2

دسته : ابزار مفید اینترنت/

سیستم عامل :

حجم : 5.25 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :1087

تعداد بازدید :1593

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

امروزه با پیشرفت تکنولوژی روز به روز شاهد هارد دیسک های با ظرفیت های بالایی هستیم، در روزگاری نه چندان دور تصور هارد دیسک با حجم 10 گیگابایت دور از انتظار بود در صورتی که در حال حاضر هارد دیسک هایی با حجم 1000 گیگابایت (1 ترابایت) در بازار به راحتی یافت می شود. مسلماً جستجو در میان این حجم انبوه اطلاعات با ابزار داخلی جستجوی ویندوز میسر نیست. در دنیایی که شما در کسری از ثانیه قادر خواهید بود نتیجه جستجوی خود را در تمام صفحات وب ببینید پیدا کرد یک فایل بر روی سیستم خود با استفاده از جستجوی داخلی ویندوز عملی وقت گیر و بی ثمر است.
نرم افزارهای جستجوی DESKTOP در زمان های بیکاری کامپیوتر تمامی فایل های شما را بررسی می کنند و از آنها فهرست برداری می کنند و در هنگام جستجوی کاربر به جای جستجو در کل هارد دیسک از فهرست داخلی خود استفاده می کنند و در نتیجه به سرعت نتایج جستجو را به شما نمایش می دهند!
از ویژگی های این نرم افزار به موارد زیر می توان اشاره کرد: جستجو در میان تمامی فایل های متنی، تصویری و موسیقی، جستجو در میان ایمیل ها، امکان جستجو از طریق نوار ابزار اینترنت اکسپلورر، امکان جستجو در فایل های PDF, RAR, CAB و ... با نصب پلاگین های اضافی...

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :