برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

USB Disk Security 5.0.0.90

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/9/20

دسته : ابزارهاي محافظتي/ آنتي ويروس/

سیستم عامل : Windows

حجم : 1016 کیلوبایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :5541

تعداد بازدید :6830

توضیحات

USB DISK SECURITY یک نرم افزار امنیتی کامل برای جلوگیری از نفوذ ویروس های حافظه های USB و بهترین آنتی ویروس برای یافتن و پاک کردن ویروس ها از این حافظه ها است که به شما اطمینان کامل برای اتصال هر حافظه USB بدون اینکه هیچ خطری کامپیوتر شما را تهدید کند به وجود می آورد. USB DISK SECURITY به عنوان یک آنتی ویروس برای حافظه هایی مانند حافظه فلش یا کول دیسک بدون نیاز به بروز رسانی برای یافتن ویروس های جدید به کار می رود و با تشخیص آن ها از وجود ویروس شما را مطلع می کند.
از ابزار نرم افزار USB DISK SECURITY : USBSHIELD: دیده بان نرم افزار که بلادرنگ از هر حمله احتمالی از طریق درایو های USB محافظت می کند و هر حمله ای را مسدود کرده و برای این کار از تکنولوژی جدیدی بهره می گیرد. USBSCAN: اسکن کننده درایو USB با تحلیل و بررسی، هر ویروس مخفیانه را تشخیص می دهد.
روش های اکتشافی USB DISK SECURITY
نرم افزار با بررسی دیسک و افزایش حجم بدون دلیل یا کند شدن سرعت توسط برنامه های بیهوده و جلوگیری از فایل های مشکوک و غیر امن یک حفاظ کامل و بدون نقص به شمار می آید.
MEMORYSHIELD: این قسمت با تحلیل عملکرد و رفتار ویروس ها از تجربه آنتی ویروس های خبره بهره گرفته و هر ویروسی را تشخیص می دهد.
QUARANTINE: تمام فایل های مشکوک را که شما پاک کرده اید قرنطینه می شوند و نمی توانند هیچ آسیبی به کامپیوتر شما وارد کنند. در این قسمت نرم افزار های آسیب زننده به صورت رمز شده ذخیره شده و قادر به اجرا نیستند بنابر این هیچ آسیبی نمی توانند برسانند.
REPAIRSYSTEM: اکثر اوقات تعدادی از نرم افزارها در رجیستری تغییراتی ایجاد کرده و در مسیر موقت اینترنت لانه می گزینند. در این هنگان ابزار تعمیر می توانند تغییرات ایجاد شده توسط این نرم افزار ها را بازگرداند و فایل های بیهوده ایجاد شده را پاک کند.
AUTOSTART: اغلب نرم افزارهای بدخواه خود را به صورت اتوماتیک در استارت آپ رجیستری برای شروع هنگام بالا آمدن ویندوز اضافه می کنند. این قسمت با نشان دادن نرم افزارهایی که به صورت خودکار اجرا می شوند به شما اجازه غیر فعال کردن نرم افزارهای را می دهد.
USBTOOLS: این قسمت قادر است به صورت امن درایو USB شما را حذف کند و ارسال نرم افزارهای آسیب زننده را به کامپیوتر قطع کند.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :