برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

دانلود برنامه یادداشت برداری گوگل Google Keep 5.0.481.05 برای اندروید

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1397/9/18

دسته : نرم‌افزار اندرويد/ برنامه‌هاي نصبي تلفن همراه/

سیستم عامل :

حجم : 34.11 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :46

تعداد بازدید :624

نسخه های نرم افزار

توضیحات

آنچه را که در ذهن‌تان می‌گذرد سریع ثبت کنید تا در زمان و مکان مناسب به شما یادآوری شود. یک یادداشت صوتی را درحال حرکت بخوانید و آن را به‌صورت خودکار آوانویسی کنید. از پوستر، رسید یا سندی عکس بگیرید و به‌آسانی بعداً آن را با جستجو پیدا کنید و سازماندهی کنید.

آنچه را که در ذهنتان است ثبت کنید
• یادداشت‌ها، فهرست‌ها و عکس‌ها را به Google Keep اضافه کنید. وقت ندارید؟ یک یادداشت صوتی ضبط کنید و Keep آن را آوانویسی خواهد کرد تا بتوانید بعداً آن را پیدا کنید.
نظرات را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید
• با اشتراک‌گذاری یادداشت‌های Keep خودتان با دیگران و کار کردن هم‌زمان روی آن‌ها به آسانی مهمانی غیرمنتظره‌ای را برنامه‌ریزی کنید.
آنچه را لازم دارید سریع پیدا کنید
• یادداشت‌ها را با رنگ کدگذاری کنید و به آن‌ها برچسب اضافه کنید تا سریع آن‌ها را سازمان‌دهی کنید و به زندگی‌تان ادامه دهید. اگر می‌خواهید مورد ذخیره شده‌ای را پیدا کنید، جستجویی ساده آن را برای شما پیدا می‌کند.
همیشه در دسترس باشید
• کار را در تلفن، رایانه لوحی، رایانه و دستگاه‌های پوشیدنی Android ادامه دهید. همه دستگاه‌هایتان همگام‌سازی می‌شود بنابراین افکارتان همیشه همراه شما است.
یادداشت مناسب در زمان مناسب
• می‌خواهید خرید از سوپرمارکت یادتان نرود؟ یادآوری مبتنی بر مکان تنظیم کنید تا درست وقتی وارد سوپرمارکت می‌شوید فهرست خریدتان نمایان شود.
در همه ‌جا در دسترس باشید
• Google Keep را در این نشانی و http://keep.google.com امتحان کنید و آن را درنت‌بازار Chrome در http://g.co/keepinchrome پیدا کنید.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :