برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Photo Brush v4.5

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/9/28

دسته : سایر ابزارهای گرافیکی/

سیستم عامل :

حجم : 12.64 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :1622

تعداد بازدید :2179

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

PHOTO-BRUSH یک ویرایشگر و بهبود دهنده برای انواع تصاویر است. ابزارهایی که در برنامه‌های گران‌قیمت حرفه‌ای استفاده می‌شوند، و همین‌طور ابزارهایی که در هیچ‌جای دیگر آن‌ها را نمی‌یابید، در این برنامه وجود دارد. با PHOTO-BRUSH می‌توانید به آسانی تمام مشکلات ناخواسته در عکسبرداری دیجیتالی را برطرف کنید. هم‌چنین می‌توانید یک نقاشی جدید خلق کنید یا عکس‌های مختلف را با هم ترکیب کنید.
گذشته از قلم موهای نقاشی، در این برنامه برای شما ابزارهای رتوش حرفه‌ای عکس در نظر گرفته شده که با آن‌ها می‌توانید به ویرایش و بهینه‌سازی تصاویر خود بپردازید. با PHOTO-BRUSH می‌توانید کنتراست، وضوح و ده‌ها ویژگی دیگر عکس‌ها را تنظیم کنید. با ابزار دیگری می‌توانید از یک قسمت از عکس، برای پس‌زمینه صفحات وب تکسچر بسازید.
PHOTO-BRUSH علاوه بر افکت‌ها و پلاگین‌های بسیاری که دارد، می‌تواند از پلاگین‌های سازگار برنامه‌های آدوبی نیز استفاده کند.
با PHOTO-BRUSH از صدها نوع قلم مو می‌توانید استفاده کنید: از قلم موهای عادی تک ‌رنگ گرفته تا قلم موهای حرفه‌ای رنگ روغن و ... . هم‌چنین امکان استفاده از قسمتی از تصویر به عنوان قم لمو نیز وجود دارد.
با استفاده از قابلیت IMAGE HOSE می‌توان از تصاویر آماده مانند درخت‌ها، گل‌ها، سکه‌ها و چندین شکل دیگر روی تصاویر استفاده کرد.
قابلیت‌های بهبود تصاویر نیز تمامی ابزاری که شما می‌خواهید را شامل می‌شود: بهبود خودکار، تغییر کنتراست و یا درخشندگی، تغییر سطوح، گاما، توازن رنگ، اشباع، وضوح تصویر و بسیاری دیگر.
این برنامه بر روی ویندوزهای 95/98/NT/XP/VISTA قابل اجراست.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :