برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

SpyHunter 3.7.19

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/9/27

دسته : ضدجاسوسي و فايروال/

سیستم عامل : Windows

حجم : 8.74 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :1064

تعداد بازدید :1821

نسخه های نرم افزار

توضیحات

SPYHUNTER از جدیدترین نرم افزارهای ضد جاسوس است که قابلیت شناسایی و حذف نرم افزارهای جاسوسی بر روی سیستم شما را دارد، اگه شما هم در هنگام اتصال به اینترنت از باز شدن صفحات تبلیغاتی مزاحم و یا از سرعت پایین سیستم خود ناراضی هستید به شما پیشنهاد می کنیم SPYHUNTER رو نصب نمایید. باید اضافه کنم این نرم افزار ضد جاسوس قابلیت بروزرسانی را نیز دارا و سرعت بالا در اسکن و عملکرد عالی برای شناسایی و حذف جاسوس ها دارد.
از ویژگی های این برنامه:جلوگیری از اتصال برنامه های جاسوسی به اینترنت، جلوگیری از نوشته شدن هر گونه اطلاعاتى در كامپیوتر توسط برنامه های جاسوسی، مسدود كردن باگ های اینترنتی، كوكی های خطرناك، آگهی ها و هرگونه ارجاعات اینترنتی مشكوك، جلوگیری از نصب برنامه های جاسوسی در كامپیوتر، سازگار با تمامى ویندوزها و ...
شکارچی جاسوس ها (SPYHUNTER) در دستگاه شما به دنبال SPYWARE/ADWARE ها می کردد و آنها را از بین خواهد برد. SPYHUNTER برای از بین بردن SPYWARE های روی برنامه های پیش فرض که برنامه های دیگر در این ردیف توانایی این کار را ندارند از اصول رشد یافته مخصوص خودش بهره می گیرد!! همچنین اسکنرهای برنامه فوق العاده سریع و کارآمد است.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :