برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

دانلود برنامه مسدود کردن تبلیغات اندرویدی AdClear Full 9.9.0.709

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1398/5/22

دسته : نرم‌افزار اندرويد/ برنامه‌هاي نصبي تلفن همراه/

سیستم عامل :

حجم : 22.57 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :95

تعداد بازدید :1202

توضیحات

در هنگام استفاده از اینترنت با کامپیوتر ،تلفن همراه و …. ، یکی از آزار دهنده ترین چیزها ، باز شدن صفحات تبلیغات است. بدتر از آن احتمال ویروسی بودن این صفحات است که در این صورت به گوشی ،کامپیوتر و … صدمه خواهد زد.
در اینجا به شما عزیران ،نرم افزاری را قصدداریم معرفی کنیم که می تواند تمام این تبلیغات را مسدود کند
حتما برای شما هم پیش آمده در حین بازی کردن با گوشی خود ، یا سرچ کردن موضوعی در کروم یا … ،صفحات تبلیغاتی متعددی به طور خودکار باز می شوند.شما مجبور هستید مرتب این صفحات را ببندید .قطعا در سرعت و کیفیت کار تلفن همراهتان این صفحات تاثیر منفی خواهند گذاشت. حال تصور کنید تلفن همراهتان از کیفیت بالایی هم برخوردار نباشد دراین حالت می تواند به آسانی پیش بینی کرد که چه اتفاقی خواهد افتاد.درنتیجه باید به دنبال یک راه حل اساسی باشید.

قابلیت های نرم افزار:
اولین مزیت این اپلیکیشن عدم نیازش به روت کردن گوشی است .
خیلی از سایت ها این نرم افزار را حذف کننده ی تبلیغات دانسته اند درحالی که این نرم افزار کار مسدودسازی را انجام می شود. یعنی تبلیغات بدون اینکه وارد حافظه ی گوشی شما شوند ،حذف می شوند .اینکه تبلیغات چه برنامه هایی را مسدود کنید ، دست خودتان است . شما می توانید تبلیغات تمامی برنامه ها از جمله تلگرام را مسدود کنید یا اینکه می توانید برنامه های خاصی را انتخاب کنید.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :