برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

دانلود برنامه یادداشت برداری Evernote Premium 8.13.1 برای اندروید

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1399/1/12

دسته : نرم‌افزار اندرويد/ برنامه‌هاي نصبي تلفن همراه/

سیستم عامل : Android

حجم : 68.09 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :101

تعداد بازدید :965

نسخه های نرم افزار

توضیحات

ابزار سازماندهی که به کودکان کمک میکند زندگی دیجیتالشان را مدیریت کنند

ارزش آموزشی

کودکان میتوانند مهارتهای سازماندهی و مدیریت منابع را فرابگیرند. Evernote  ابزاری است با هدف سازماندهیِ تمام دادههایی که از منابع بسیار به کودکان میرسد برای آن که راحتتر آنها را مدیریت کنند. این ابزار نه تنها مهارتهای مهم مرتبط با فناوری را به کودکان میآموزد بلکه میتواند یادگیری و تحقیق در دیگر موضوعات را نیز برایشان آسانتر کند. کودکان همچنین ممکن است با دیدن این که چگونه پیگیری منظّم و مرتّب اطلاعات، آموختن و زندگی را راحتتر میکند، برخی مهارتهای سازماندهی خود را نیز توسعه دهند. این منبع رایگان میتواند به کودکان کمک کند که فهم فناوری خود را بهبود ببخشند و یاد بگیرند زندگی دیجیتال خود را بهتر سر و سامان بدهند.

سهولت استفاده 4

یکی از مزایای Evernote  سهولت استفادة آن است. با کلیک روی علامت بهاضافه به سادگی میتوان یادداشتی افزود و یادداشتها به طور خودکار ذخیره و با دیگر دستگاهها همگامسازی میشوند.

آن چه والدین باید بدانند

والدین باید بدانند که Evernote یک ابزار تولیدی است که به طور گسترده استفاده شده و در چندین سیستم عامل مختلف اجرا میشود تا دسترسی به لیستها، یادداشتها، تصاویر، صداها، لینکها و تقریباً همه چیز را در دستگاههای مختلف آسان کند. این نرمافزار یک ابزار عالی برای دانشآموزانی است که به یک دستیار برای امور اجرایی خود نیاز دارند. امکان ساخت دفترچه یادداشتهای جداگانه و برچسب زدن به یادداشتها برای دسترسی آسان در این نرمافزار، به کودکان در مسائل برنامه ریزی و سازماندهی کمک میکند. کودکان میتوانند دفترچه یادداشتهای جداگانهای برای هر حیطه موضوعی بسازند، دفترچهها سادهاند، با ظاهری شفاف برای بچههایی که به سادگی هواسشان پرت میشود! دانشآموزانی که دنبال رمزگذاری یادداشتشان به وسیله رنگها، علامت زدن متن با ماژیک، یا بزرگت کردن فونت هستند میتوانند هنگام ذخیره یادداشت این تنظیمات را در ابزار ویرایش برنامه اعمال کنند. امکان استفاده از میکروفون میتواند برای بچههایی که حافظه کلامی آنها مشکل دارد مفید باشد. حسابهای کاربری ویژه با پرداخت حق عضویت ماهانه یا سالانه در دسترساند که اجازه اشتراک اطلاعات با چندین کاربر را فراهم میکنند، اما حتی در حسابهای کاربری رایگان هم میتوانید یادداشتها یا لینکها را از طریق ایمیل یا رسانههای جمعی به اشتراک بگذارید.

آیا میخواهید بدانید Evernote برای کودک شما مناسب است یا نه؟

تنظیمات را اعمال کنید و توصیههای متناسب با سن را در Common Sense Media Plus به دست آورید.

در مورد چیست؟

EVERNOTE یک نرمافزار چندسکویی برای نگهداری یادداشتها است که در کسب و کارها و امور تحصیلی مکررا استفاده میشود. زیبایی این نرمافزارِ سودمند این است که کودکان میتوانند به اطلاعاتِ ثبت شده در Evernote  از طریق هر دستگاه یا رایانهای دسترسی داشته باشند. حجم اطلاعاتی که کاربران میتوانند جمعآوری کرده و در Evernote ذخیره کنند نامحدود به نظر میرسد. این اطلاعات میتوانند متن، تصویر و عکس، کلیپ صوتی، لینک یا هرچیزی باشند. همه یادداشتهای ذخیره شده حتی متونِ همراه با تصویر، قابل جستجو هستند. کاربران میتوانند با یک لینک یادداشتها را از طریق ایمیل، رسانه جمعی، تارنماها یا با هر نرمافزار دیگری که در دستگاه نصب شده است به اشتراک بگذارند.

آیا ابزار خوبی است!؟

استفاده ازEvernote  بیپایان به نظر میرسد! هرچه که مدارس بیشتر به این سمت میروند که از دانشآموزان بخواهند دستگاه دیجیتال خود را با خود به کلاس بیاورند و هر چه که استفاده از فناوری 1:1 در کلاسهای درس بیشتر میشود، ممکن است کودکان بیشتر و بیشتر با Evernote  مواجه شوند.

ویژگی قابل حمل بودن این برنامه از دستگاهی به دستگاهی دیگر در دنیایی که کودکان بسیاری با چندین دستگاه کار میکنند آن را به ابزاری کارا و سودمند تبدیل کرده است. قابلیت جستجو برای یافتن بخش مشخصی از اطلاعات ذخیره شده عالی است، اگرچه جستجوی متنِ داخل تصاویر گاهی خوب کار میکند و گاهی نه. بچهها ممکن است استفادههای دیگری هم از Evernote  ببرند مانند یادداشتبرداری در کلاس و به اشتراکگذاشت آنها، همکاری در پروژههای مدرسه یا ذخیره تصاویر کارها یا تجربیاتشان.

در این مورد با کودکانتان صحبت کنید...

. خانوادهها میتوانند در مورد ضبط و اشتراکگذاری صحیح اطلاعات صحبت کنند. همچنین باید در مورد چیزهایی که میتوانند ضبط بشوند و چیزهایی که باید و یا نباید به اشتراک گذاشته شوند گفتگو کنند.

. از کودک خود بپرسید چگونه میتواند از Evernote  به عنوان یکی از اعضای خانواده استفاده کند تا سروسامان دادن به زندگی روزمره را راحتتر کند.نسخه مخصوص IOS (سیستم عامل گوشی و تبلت های اپل)را از لینک زیر دانلود کنید
https://apps.apple.com/us/app/evernote/id281796108

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :