برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

دانلود برنامه یادداشت برداری گوگل Google Keep 5.20.121.01.70 برای اندروید

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1399/1/12

دسته : نرم‌افزار اندرويد/ برنامه‌هاي نصبي تلفن همراه/

سیستم عامل :

حجم : 39.89 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :172

تعداد بازدید :930

نسخه های نرم افزار

توضیحات

ضبط، ذخیره سازی و اشتراک گذاری یکپارچه اطلاعات با Google Drive

ارزش آموزشی 3

کودکان در ضمن عکسبرداری، نوشتن متن، ساختن لیستها، ضمیمه کردن موارد دیگر و ثبت یادآوریها میتوانند مهارتهای فعالیت تشکیلاتی و همکاری را بیاموزند. همچنین کودکان میتوانند لیست فعالیت بسازند و آنها را برای همکاری در پروژه ها یا مشارکت در وظایف خانوادگی به اشتراک بگذارند. رابط کاربری سادة این نرم افزار میتواند یک راه دردسترس و مناسب برای کودکان باشد تا منظم بمانند و زندگی دیجیتال خود را تحت کنترل درآورند. Google Keep میتواند یک ابزار قوی برای کودکان باشد تا از آن در خانه یا مدرسه استفاده کنند، اما ممکن است برای این که از امکانات آن آگاهی بیابند و بدانند این ابزار چگونه میتواند به آنان کمک کند نیاز به آموزش داشته باشند.

سهولت استفاده 4

اگرچه ممکن است در ابتدا برای کودکان دشوار باشد که از این ابزار استفاده کنند اما این ابزار ظرفیت بالایی دارد که به آنها بیاموزد چگونه منظم بشوند و منظم بمانند.

آنچه والدین باید بدانند

لازم است والدین بدانند که Google Keep  یک ابزار یادداشتبرداری و سازماندهی است که هم میتواند به عنوان یک نرمافزار مجزا استفاده شود و هم به عنوان بخشی از Google Drive  روی مرورگر Google Chrome اجرا شود. کاربران میتوانند صدای خود را ضبط کنند، متن تایپ کنند، تصویر بارگذاری کنند و یادداشتهای خود را برای استفادة بعدی سازماندهی کنند. اگرچه امکانات آن قدرتمند است اما این مسئله ممکن است چندان محسوس نباشد. برای آن که بتوان از ظرفیتهای سازماندهی و نظمدهی این برنامه بیشترین استفاده را برد ممکن است لازم باشد والدین و کودکان "با همدیگر" شروع به کار با آن کنند و در مورد این که چگونه این برنامه میتواند برای زندگی شخصی و خانوادگیشان مفید باشد با هم گفتوگو کنند.

در مورد چیست؟

Google Keep  یک ابزار سازماندهی کننده است برای دریافت، ذخیرهسازی و رجوع به اطلاعات. کاربران میتوانند با تایپ کردن یا ضبط صدای خودشان یادداشتهایی اضافه کنند چرا که امکانات "تبدیل گفتار به نوشتار" به طور خودکار صدایشان را به متن تبدیل میکند. کاربران همچنین میتوانند لیست انجامِ کار درست کنند و از طریق دوربینِ دستگاه خود یا تصاویر ذخیره شده در حافظه دستگاه، تصاویری به آن اضافه کنند. هر یادداشت چندین امکانات شخصیسازی دارد: کاربران میتوانند برای یادداشتِ خود یادآور تنظیم کنند، رنگش را عوض کنند، آن را در یک دستة خاص برچسب بزنند ( مانند خانه، یا الهام بخش) آن را به اشتراک بگذارند ( از طریق ایمیل، دیگر محصولات گوگل، یا دیگر برنامه ها) یا با قرار دادن آن در آرشیو یا سطل زباله آن را از صفحه کار خود حذف کنند. هر یادداشت در نرم افزار Google Keep  یا هنگام مشاهده گوگل درایو در مرورگر به شکل سنگ فرشی نمایش داده میشود که کاربران میتوانند انتخاب کنند که یادداشتهایشان را به شکل تکه های رنگی به هم چسبیده ببینند یا در یک ستون پشت سر هم. هنگامی که برنامه برای اولین بار اجرا میشود چندین یادداشت آموزشی ظاهر میشود تا به طور خلاصه و سریع امکانات برنامه را به کاربران معرفی کند. Google Keep  اکنون برای دستگاههای اندرویدی در دسترس است همچنین به صورت یک افزونه برای مرورگر کروم و همچنین در وب از طریق گوگل درایو. این برنامه هنوز نرم افزاری برای iOS ندارد؛ اگرچه چند توسعه دهندة متفرقه ابزاری ایجاد کردهاند که به iOS  اجازه میدهد به خدمات این برنامه دسترسی داشته باشد.

آیا چیز خوبی است؟!

اگر زندگی دیجیتال شما خیلی به محیط گوگل وابسته است، این ابزار یک ذخیره کننده یادداشت و ابزار یادداشتبرداری سریع برای شما و خانواده شماست. رابط کاربری دلپسند است: دیدن همة یادداشتها، تصاویر و لیستِ انجام کارها راحت و دردسترس است، چرا که با یک نگاه و در قالب چیدمانی سنگ فرشی و رنگی قابل مشاهده است. طراحی برنامه باعث میشود مرور کردن لیست خریدتان مثل دیدن یک تابلو در Pinterest باشد!

Google Keep به طور فریبندهای ساده است. وقتی که به طور جزئیتر به کار با آن ادامه میدهید امکانات قابل توجهی را کشف میکنید مانند امکان "استخراج متن از تصویر" یا امکان یادآوری بر اساس زمان یا مکان یادداشت! زمانی که یک یادداشت ایجاد میکنید، میتوانید رنگش را تغییر دهید یا برچسبی به آن اضافه کنید. در هر صورت میتوانید چگونه منظم ماندنِ خودتا را هم شخصی سازی کنید. همچنین میتوانید یادداشت خودتان را در برنامه کپی کنید یا خیلی سریع آن را به Google Doc منتقل کنید. همانطور که ممکن است از محصول شرکت گوگل چنین انتظاری داشته باشید امکانات جستجو هم در این ابزار تعبیه شده است. زمانی که یادداشتی را حذف میکنید به طور پیشفرض آرشیو میشود تا در صورت نیاز بعداً هم قابل جستجو و بازیابی باشد. همچنین جستجو از طریق رنگ یا متن یادداشت هم امکانپذیر است.

اگرچه این امکانات، استثنائی و قدرتمندند، اما در ابتدای کار چندان روشن و واضح نیستند، این موضوع باعث شده برنامه بیشتر برای بزرگسالان مناسب باشد تا کودکان. یادداشتهای داخل برنامه که نکاتی برای استفادة آسان از برنامه را گوشزد میکند، کمک بزرگی به کاربران میکنند اما کاربران کمسنتر که مهارتهای سازماندهی و نظمبخشیِ خود را ارتقاء نداده باشند ممکن است ظرفیتهای قدرتمند این ابزار را از دست بدهند. با این وجود در صورت استفاده از دستگاه مناسب و ایجاد موانع حفاظتی، همچنان این برنامه میتواند یک ابزار خوب برای کودکانی باشد که در حال یادگیری نحوه سازماندهی خود هستند.

با فرزندانتان در این موارد صحبت کنید ...

. خانوادهها میتوانند در مورد اطلاعاتی که نیاز داریم به خاطر بیاوریم صحبت کنند. در مورد این که هر روز نیاز داریم چه نوع اطلاعاتی را  بنویسیم؟ چه چیزهایی هر روز رخ میهد که ممکن است نیاز داشته باشیم به خودمان یادآوریشان کنیم؟

. در مورد نحوه ساختن لیست و این که لیستها چگونه کار میکنند گفتگو کنید. به کودکان خود کمک کنید تا لیستهایی از چیزهای گوناگون بسازند، مانند کارهای که در زندگی روزمرهشان انجام میدهند، ترکیبات غذای محبوبشان یا اسامی اعضای خانوادهشان.

. در مورد استفاده از ابزار و برنامهها، برای نظم بخشیدن به زندگی و منظم ماندن صحبت کنید. برای این که در در کلاس درس آماده باشید لازم است چه چیزهایی را یادداشت کنید؟ وقتی که دارید تکالیف درسی خودتان را یادداشت میکنید چه نوع چیزهایی باید بنویسید؟نسخه مخصوص IOS (سیستم عامل گوشی و تبلت های اپل)را از لینک زیر دانلود کنید
https://apps.apple.com/us/app/google-keep-notes-and-lists/id1029207872

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :