برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

دانلود بازی جذاب Pou 1.4.79 برای کودکانتان

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1399/1/12

دسته : بازی‌های اندروید/ بازي‌هاي موبايل/

سیستم عامل : Android

حجم : 48.17 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :266

تعداد بازدید :1102

نسخه های نرم افزار

توضیحات

حیوان خانگی مجازی که بچه ­ها را با مراقبت از این موجود عجیب و جذاب سرگرم می­کند.

ارزش آموزشی 2

بچه­ ها اندکی در مورد مسئولیت پذیری و اهمیت مراقبت از دیگر موجودات می آموزند. اگر پو را رها کنید بعد از مدتی به خاطر گرسنگی یا خستگی مفرط می­میرد! بچه­ها باید مرتب به او سر بزنند و با او بازی کنند تا مطمئن شوند سالم و خوشحال است. از آنجایی که این تجربه چندان عمیق نیست روند بازی با حیوان مجازی پو به بچه­ ها نشان می­دهد که مراقبت از یک موجود دیگر نیازمند مسئولیت پذیری است  و بی­ مسئولیتی عواقب بدی در پی خواهد داشت.

سهولت استفاده 3

این بازی فقط راهنمایی­های ناقصی در مورد مراقبت از این حیوان مجازی می­دهد اما نحوه بازی با آن تقریباً مشخص و ساده است. این بازی شاخه­ ای از عناوین محبوب دیگر است و شبیه بازی­های مشهور قبلی است برای همین به احتمال زیاد برای بچه ­ها آشنا خواهد بود.

خشونت و ترس 1

پو شبیه بازی­هایی مثل Doodle Jump است و اگر به او غذا داده نشود از گرسنگی می­میرد.

زبان 0

بازیکنان می­توانند صدای خودشان را ضبط کنند و پو گفته­­ هایشان را تکرار کند، حتی کلمات بد و بی­ادبانه را.

مصرف­گرایی 2

بازیکنان تشویق می­شوند که چیزهایی اضافی برای این حیوان مجازی بخرند. (در مورد غذا نیاز است که چنین کنند.) شما می­توانید با انجام بازی­هایی درون بازی برنده ژتون­ شوید یا آن­ها را با پرداخت پول در دنیای واقعی بخرید.

 

چیزهایی که لازم است والدین بدانند

والدین باید بدانند که پو بازی­ای شبیه تاماگوتچی (یک بازی ژاپنی) است که در آن بازیکنان باید یک موجود نامشخص را سرگرم کنند، به او غذا بدهند و او را به حمام ببرند. نکته این برنامه آموزش مسئولیت­پذیری است با این وجود انجام ندادن این وظایف تأثیرات قابل مشاهده­ای بر پو دارد که ممکن است برای بعضی بچه­ها سرگرم کننده ­تر باشد.(مثلاً پو کثیف می­شود یا وقتی گرسنه و خسته است چشمانش درشت و لرزان می­شود). همچنین در این بازی امکان خرید درون برنامه ­ای وجود دارد که بچه­ ها ممکن است از آن برای بهبود پوی خودشان استفاده کنند.

در مورد چیست؟

بازیکنان باید از پو مراقبت کنند، یک موجود ناشناخته که تحت مراقبت آن­هاست و باید مطمئن شوند که غذایش را خورده، بازی کرده، حمام کرده و خوابیده. غذا دادن به پو با کشیدن و انداختن غذا در دهانش انجام می­شود و برای خواباندنش باید او را به اتاق دیگری برد و چراغ­ها را خاموش کرد.­ بازی­ها مختلفند اما بیشترشان برگرفته از برنامه­های محبوبی مثل Doodle Jump هستند که این مسئله باعث می­شود یادگرفتن آن­ها برای بچه ­ها راحت­تر باشد.

آیا بازی خوبی است؟

بعضی بزرگسالان از پو متنفر خواهند شد ولی احتمالاً کودکانشان عاشقش خواهند بود. در این بازی هم مثل هر بازی تاماگوتچی دیگری هیجانِ مسئولیت وجود دارد و پاداش انجام وظایف این است که بزرگ شدن پو را می­بینید. البته ممکن است بعضی بچه ­ها از شکنجه کردن این موجود و تماشای رنج کشیدنش لذت ببرند!

بچه ­ها بازی­های دیگری که درون این بازی هست را دوست خواهند داشت، چون خیلی ساده­ اند و برگرفته از ورزش­های دنیای واقعی­ مثل فوتبال یا برنامه­های محبوب دیگر مثل Doodle Jump هستند. همچنین این بازی امکانات تکرار گفته­ ها هم دارد به این معنی که هرچه بچه ­­ها در میکروفون دستگاه بگویند پو تکرار می­کند، ویژگی­ای که مطمئناً کوچکترها را درگیر خودش می­کند. همچنین توانایی تغییر چهره پو هم توجه­شان را جلب خواهد کرد. فقط به تعداد سکه­ هایشان توجه کنید چرا که به خرج کردن پول واقعی برای این موجود مجازی احتمالاً برای کودکان زیادی است و مناسبشان نیست.

با فرزندانتان در این باره صحبت کنید

. اگر شما یک حیوان خانگی دارید، بعضی از مسئولیت­های مراقبت از آن را به بچه­ هایتان بسپارید تا به آن­ها کمک کنید آنچه در این بازی یاد گرفته­­اند به دنیای واقعی منتقل کنند.

. حیوان خانگی ندارید؟ یک ماهی کوچک کم ­هزینه است و راهی است کم ­تعهد و آسان برای آن که بچه ­ها مسئول بودن در مقابل یک موجود زنده دیگر را تجربه کنند.


نسخه مخصوص IOS (سیستم عامل گوشی و تبلت های اپل)را از لینک زیر دانلود کنید
https://apps.apple.com/us/app/pou/id575154654


محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :