برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

دانلود بازی 1.18.0 where''''''''''''''''s my water برای اندروید

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1399/1/12

دسته : نرم‌افزار اندرويد/ برنامه‌هاي نصبي تلفن همراه/

سیستم عامل :

حجم : 71.36 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :392

تعداد بازدید :1587

توضیحات

Wheres my water آب کجاست؟


امتیازدهی ما بر اساس بهترین تمرینات برای رشد توانایی­های کودک است. ما حداقل سن را برای محتواهایی نمایش می­دهیم که از نظر رشددهی توانایی­های کودکان مناسب باشند. امتیازی که به شکل ستاره نمایش داده می­شود نشان دهنده مجموع کیفیت و پتانسیل آموزندگی برنامه است.

ارزش آموزشی 3

بچه­ها می­توانند در باره فیزیک، شیمی و مفاهیمی مثل جاذبه و حالت­های مختلف مادّه یعنی جامد، مایع، گاز چیزهایی یاد بگیرند. آن­ها مهارت حل مسئله را خواهند آموخت و از مهارت­های شناخت مکانی استفاده می­کنند تا بفهمند چطور باید جریان آب را تغییر داد تا از سطوح و موانع مختلف بگذرد و به هدف تعیین شده برسد. بازی یک نقطه A و یک نقطه B تعیین می کند و کشف این که چطور این دو نقطه را به هم وصل کنند تا آب بدون مشکل بین آ­ن دو جریان پیدا کند را به خود بچه­ها می­سپارد. معمّاهای جالب در بازی آب کجاست بچه­­ها را تشویق می­کند که از مهارت حل مسئله استفاده کنند.

سهولت اجرا 4

از آن­جایی که این بازی یک بازی معمایی منحصر به فرد است، کنترل­ها در ابتدای بازی خیلی سریع در دسترس و آسان نیستند اما منحنی یادگیری کوچک و این که یاد گرفتن آن سریع و راحت است، انتخاب و بازی کردن با این بازی را برای بیشتر کاربران ساده و راحت می­کند. بازیکن هرچقدر که در مراحل بازی پیشرفت می­کند معماها پیچیده­تر می­شوند، اما برای بیشتر مراحل مهم این است که با آزمون و خطا نهایتا بتواند تا جایی که انگیزه و زمان دارد راه حل را پیدا کند.

خشونت و ترس 1

در برخی مراحل باید از بمب برای منفجر کردن موانع استفاده کرد. وقتی که آب سمی به اردک­های پلاستیکی می­خورد کواک کواک می­کنند و ناپدید می­شوند و برای مدت کمی تصویر جمجمه نشان داده می­شود. اگر این آب سمی به Swampy یا همان تمساحی که شخصیت اصلی بازی است برسد فریادی می­زند و از وان حمام بیرون می­پرد.

مصرف­گرایی 3

خرید درون برنامه­ای برای باز کردن قفل فصل­ها و خریدن داستان­های اضافی از 1 دلار شروع می­شود تا 5 دلار. در منوی اصلی بازی یک دکمه وجود دارد که کاربران را تشویق می­کند تا برنامه­های بیشتری از منتشرکننده این بازی بخرند.

چیزهایی که لازم است والدین بدانند

لازم است والدین بدانند بازی «آب کجاست» یک بازی معمایی تفننی است که بازی کنندگان باید در آن موانع را در سیستم فاضلاب از راه بردارند تا آب تمیز به Swampy تمساح برسد و او حمام کند. Swampy یک تمساح غیرمعمولی است، چون مثل یک انسان رفتار می­کند و عاشق تمیز بودن است یعنی ویژگی­ای که دیگر تمساح­ها آن را تحقیرآمیز می­دانند! این داستان که در پس زمینه بازی است، به شکل یک کارتون جالب ظاهر می­شود و اگرچه کشمکشی در آن وجود دارد اما هرگز حالت خباثت و آزار دهنده پیدا نمی­کند. برای هر تصمیمی که می­خواهید در مورد این بازی بگیرید و برای آگاهی از این که چگونه اطلاعات شما جمع­آوری، استفاده و به اشتراک گذاشته می­شوند بخش خط مشیِ حریم خصوصی را بخوانید، توجه کنید که سیاست­های مربوط به حریم خصوصی و شرایط استفاده زود به زود تغییر می­کنند.

این بازی در مورد چیست؟

بچه­ها در بازی معمایی «آب کجاست» که بر اساس قوانین فیزیک است باید مسیر آب را تمیز کنند تا آب به سمت حمام Swampy تمساح جریان پیدا کند. آن­ها می­توانند اردک­ و دیگر اشیاء را در بازی جمع کنند تا امتیاز بگیرند. با کشیدن انگشت روی صفحه بچه­ها می­توانند مسیری برای جریان آب در خاک حفر کنند. ( یا اگر آب در حالت بخار است مسیری برای هدایت بخار آب ایجاد کنند). بچه­ها ممکن است با موانعی مثل لجن سمی، بمب و جلبک منسبط شونده مواجه شوند اما بسته به سطح بازی، می­توانند از مزایای آن­ها هم استفاده کنند.

آیا بازی خوبی است؟

«آب کجاست؟» همه عناصر مورد نیاز برای یک بازی معمایی تفننی را در خود دارد. یک سبک روند بازیِ منحصر به فرد و متمایز، یک نمایش بصری جذاب و دلنشین و یک خط داستانی خلاقانه برای مرتبط کردن تمام مراحل معما با یکدیگر. روند بازی­ای که در آن باید آب را از کنار هزاران بلوک، بمب و مانع هدایت کرد تا از نقطه A به نقطه B برسد چالش بر انگیز و جذاب است. داستان Swampy تمساح که شبیه یک انسان رفتار می­کند برای بازیکنانی که می­خواهند مراحل را کامل کنند و در خط داستان پیش روند به اندازه کافی طنزآمیز و درگیر کننده است. به طور خلاصه این بازی یک بازی عالی است که پیر و جوان می­توانند از آن لذت ببرند.

در مورد موارد زیر با کودکانتان صحبت کنید

. به کودکانتان نشان دهید چگونه می­توان از این مفاهیم در زندگی واقعی استفاده کرد، مفاهیمی مثل این که چطور می­توان بهترین راه را از نقطه A به B روی نقشه پیدا کرد.

. این بازی و بازی مشابهش Wheres My Perry را به بچه­هایی که کنجکاوی علمی دارند و می­خواهند ببینند چگونه موانع مختلف می­تواند روی شرایط موجود تأثیر بگذارد پیشنهاد دهید.نسخه مخصوص IOS (سیستم عامل گوشی و تبلت های اپل)را از لینک زیر دانلود کنید
https://apps.apple.com/us/app/wheres-my-water/id449735650

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :