برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Adobe Photoshop Lightroom 2.2 -برای ویندوزهای 64 بیتی

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/11/10

دسته : سایر ابزارهای گرافیکی/

سیستم عامل :

حجم : 64.64 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :310

تعداد بازدید :1053

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

نرم افزار ADOBE PHOTOSHOP LIGHTROOM یک جعبه ابراز ضروری برای عکاسان حرفه ای دیجیتال است که یک محیط ساده برای مدیریت، تنظیم کردن و نمایش و عرضه ی، تعداد بی شماری عکس دیجیتالی را برای شما فراهم می سازد. با استفاده از LIGHTROOM شما می توانید زمان بیشتری را در پس لنز دوربین به عکاسی بپردازید و در زمان کوتاهی پشت کامپیوتر عکس های گرفته شده را اصلاح نمائید. اگر عکاس حرفه ایی هستید LIGHTROOM با محیط ساده خود به شما این امکان را می دهد که عکس ها را که در طول روز گرفته اید به سرعت مشاهده کنید و روی آنها کار کنید همانند تمامی عکسی های دیگری که در طول زندگی خود گرفته اید.
LIGHTROOM به شما این توانایی را می دهد که عکس هایتان را مشاهده ، مرتب ، دسته بندی ، تصحیح ، بزرگنمایی و خیلی سریع و آسان با عکس های دیگر مقایسه کنید و با تنظیم نور و رنگ عکس ها بهترین حالت را برای بالا بردن کیفیت عکس خود بدست آورید. واسط کاربری LIGHTROOM بسیار ساده و زیبا می باشد و عکس ها را با چیدمان سریع و آسان در معرض دید شما قرار می دهد.
قابلیت های کلیدی نرم افزار ADOBE PHOTOSHOP LIGHTROOM 2.2 :
- پشتیبانی از بیش از 150 فرمت های تصویر برداری و فراهم ساختن قابلیتی منحصر بفرد را برای کاربر روی فایل های JPEG, TIFF, DNG یا ردیف های تصویری، برخورداری از رابطه های منظم و زیبا، ابزار حرفه ای برای ویرایش و بهترین امکانات لازم برای: تنظیم روشنایی، آهنگ منحنی ها، اعوجاج لنزها و قالب های رنگ، بارگزاری، ذخیره، تنظیم و دریافت خروجی از دریف های تصویری، ویرایش غیر مخرب، نمایه های عکس ها، راحتی در فراگیری و کار با نرم افزار ، سازگار با ویندوز ویستا...

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :