برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Kerio Firewall Kwf Whql 6.5.2

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/10/19

دسته : ضدجاسوسي و فايروال/

سیستم عامل :

حجم : 35.84 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :838

تعداد بازدید :1563

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

آیا شما هم با ویروس ها ، تروجان ها و نرم افزار های مخرب و هك دست به گریبانید؟ تا به حال فکری برای جلوگیری از ورود ویروس ، تروجان ، نرم افزار های مخرب ... کرده اید؟
امروز یک دیواره آتش عالی برای شما دارم که مطمئنم خیلی برای شما میتونه مفید باشه و از ورود هرگونه ویروس یا کرم یا تروجان به کامپیوتر شما جلوگیری کنه! البته كار اصلی دیوار آتش محافظت از كامپیوتر شما در برابر هكر ها و حملات اینترنتی هست ولی همیشه تمام فعالیت های كامپیوتر زیر نظر گرفته میشه تا مبادا نرم افزاری بدون اجازه شما اطلاعات ارسال كنه یا ...
KERIO PERSONAL FIREWALL یک دیواره آتش عالی و کارامد هست که کاربران زیادی رو هم درجهان به سمت خودش کشیده!
KERIO PERSONAL FIREWALL با تحت نظر داشتن PORT ها و PROTOCOL ها و IP آدرسها امنیت لازم رو برای یک کامپیوتر خانگی فراهم میکنه، حتی توانایی BLOCK کردن POP-UP ها و فیلتر کردن ورود و خروج بنرهای تبلیغاتی و جلوگیری از فعالیت SPYWARE ها رو هم داره، همچنین خودش رو از طریق اینترنت UPDATE میکنه!
روی هم رفته KERIO PERSONAL FIREWALL تمام خصوصیات یک دیوار آتش خوب و مناسب رو داره و به راحتی با MCAFEE یا NORTON رقابت میكنه، در ضمن با ویندوزهای 98/NT/ME/2000/XP سازگاری کامل داره.البته یادم رفت ویستا رو هم به همراه نسخه های ویندوز سرور ساپورت می کنه.

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :