برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Registry Mechanic 6

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/10/20

دسته : بهينه کننده ويندوز/

سیستم عامل :

حجم : 5.15 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :1306

تعداد بازدید :2041

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

REGISTRY MECHANIC یکی از پرطرفدارترین و راحت ترین برنامه برای تمیز کردن رجیستری ویندوز است. این برنامه در هر هفته با بیش از 300,000 دانلود بازار را در دست خود گرفته است.
در حقیقت REGISTRY MECHANIC شما را قادر میسازد تا رجیستری ویندوز خود را با به راحتی و با چند کلیک ساده، تمیز، تعمیر و یا بهینه سازی کنید. مشکلاتی مانند سرعت پایین کامپیوتر، CRASH کردن کامپیوتر و پیغام های خطا در ویندوز اکثراً ناشی از وجود مشکل در رجیستری کامپیوترتان است. با استفاده مکرر از REGISTRY MECHANIC و تعمیر خطاهای موجود در رجیستری، سیستم کامپیوترتان نه تنها پایدارتر از قبل خواهد بود بلکه بدون نیاز به خرید لوازم سخت افزاری جدید، عملکرد کامپیوترتان را بهبود می بخشد.
REGISTRY MECHANIC با استفاده از یک الگوریتم با عملکرد بالا، به سرعت منابع جا افتاده و نادرست در رجیستری کامپیوترتان را شناسایی میکند. این مشکلات که توسط REGISTRY MECHANIC شناسایی میشوند میتوانند علل گوناگونی داشته باشند. بعنوان مثالUN-INSTALL کامل نشدن یک برنامه، و یا درست حذف نکردن یک برنامه با جا انداختن درایور مربوطه، و یا برنامه ای که بطور ناقص حذف گردیده و هنوز در STARTUP ویندوز فعال است.
با چند قدم ساده، REGISTRY MECHANIC کلیه ی رجیستری کامپیوترتان را SCAN کرده و خطاهای موجود و نادرست موجود در رجیستری را به صورت لیست بر روی صفحه ی مانیتورتان نمایش میدهد. شما قادر هستید انتخاب کنید که آیا میخواهید این خطاها را از کامپیوترتان حذف و یا تعمیر کند.
نگران فایل های پشتیبانی نباشید! REGISTRY MECHANIC برای راحتی کار شما فایل های پشتیبان میسازد تا در صورت بروز هر مشکلی در آینده، بتوانید کامپیوترتان را بازیابی کنید و به حالت عادی برگردید.
نسخه ی 7 آخرین نسخه ی این برنامه است و حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب این برنامه به شرح زیر است:
- اینتل پنتیوم 1 یا بالاتر
- 64 مگابایت RAM
- دوازده مگابایت فضای خالی در هارد دیسک
- اینترنت اکسپلورر 5.5 یا بالاتر

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :