برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Final Uninstaller 2.0.7

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/11/10

دسته : بهينه کننده ويندوز/

سیستم عامل :

حجم : 1.57 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :2431

تعداد بازدید :2846

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

به کمک این نرم افزار شما قادر خواهید بود با سرعتی مثال زدنی، 10 برابر بیشتر ازADD/REMOVE PROGRAMES ویندوز فایل ها و نرم افزارهای مربوط را پاک کنید. همچنین این نرم افزار با اسکن کامل رجیستری و HARD DISK برای پاک کردن کلید های غیر لازم رجیستری و FILE های مزاحم اقدام کرده و سیستم شما را پاکسازی و فضای در اختیار شما را افزایش می دهد.
FINAL UNINSTALLER با ارائه لیستی که شامل کلیه نرم افزارهای و فایل های نصب شده بر روی سیستم شما می باشد کار شما را برای یافتن فایل مد نظر آسان کرده و پس از یافتن فایل مورد نظر تنها با یک DRAG & DROP ساده می توانید عملیات حذف و پاکسازی فایل مورد نظر را صورت دهید.
از قابلیت های کلیدی این نرم افزار: UPDATE خودکار پایگاه داده، حذف فایل های باقی مانده که توسط قسمت ADD/REMOVE PROGRAMES ویندوز پاک نشده اند، بررسی هوشمندانه فایل های از قبل مانده، ارائه لیستی از نرم افزار ها و فایل های نصب شده بروی سیستم، پیدا کردن دقیق UNINSTALL های ناقص، پیمایش و حذف فایل های اضافی، بهینه سازی درایوهایی که از طریق ADD/REMOVE PROGRAMES به درستی UNINSTALL نشده اند، پیمایش و پاکسازی فقط با یک کلیک، استفاده آسان و راحت، پشتیبانی از ویندوز 98، ME ،VISTA ،2000 ، 2008 ،XP و ...

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :