برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

RapidShare Plus v3.1

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/11/18

دسته : ابزار مفید اینترنت/

سیستم عامل :

حجم : 46 کیلوبایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :13664

تعداد بازدید :14334

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

همانطور که اکثر کاربران در دنیای مجازی اینترنت می دانند سایت هایی هستند که با دارا بودن سرورهای قدرتمند فایل ها را میان کاربران به اشتراک می گذارند. یکی از این سایت ها که امروز و از چند سال قبل محبوبیتی فوق العاده بالا داشته است RAPIDSHARE نام دارد. سایتی که مدت زیادی را برای محبوب شدن و به اوج رسیدن صرف نکرد. این سایت به دادن قابلیت های مهمی توانسته به معروف ترین سایت به اشتراک گذاری فایل ها تبدیل شود. اما محدودیت هایی را هم برای سرورها و فایل هایش در نظر گرفته است. کاربرانی که از این سایت اکانت خریداری نمایند بدون هیچ گونه مشکلی و با بالاترین سرعت ممکن می توانند فایل های مورد نظر را دریافت کنند. اما کاربرانی که قصد استفاده رایگان را دارند با مشکلاتی برای دانلود روبرو خواهند بود. نبود قابلیت RESUME، یک دانلود در هر لحظه، پائین بودن سرعت دانلود و مسدود شدن IP ها تنها نمونه ای از این مشکلات است.
امروزه RAPIDSHARE به اوج خود نزدیک شده است. همانطور که می بینیم تقریباً 90 درصد سایت ها برای به اشتراک گذاری فایل ها از این سایت استفاده می کنند. بسیاری از کاربران برای دانلود از RAPIDSHARE محدودیت هایی دارند. اولا شاید به صرفه نباشد برای دانلود در سطح چند کیلوبایت و یا نهایتا چند مگابایت اکانت خریداری شود و ثانیاً همه کاربران همیشه که قصد دانلود از این سایت را ندارند. این نرم افزار بسیار کم حجم که هیچ گونه نیازی به نصب ندارد بدون دردسر می تواند لینک های RAPIDSHARE را دانلود نماید.
از قابلیت های این برنامه: دانلود بدون درد سر از رپیدشیر و از بین رفتن بسیاری از محدودیت ها، بالا بودن سرعت دانلود، دانلود همزمان چندین فایل، از بین رفتن محدودیت مسدود سازی آی پی ها، قابلیت زمان بندی دانلود ها، حجم بسیار اندک، ابزاری بدون نیاز به هیج گونه نصب و به صورت پرتابل و ...

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :